בית המלאכה

בית המלאכה הפרטי של אהוד וחגית סער השוכן באזור השרון הוא המקום הקסום שבו הופכים סיפורי האגדות, החלומות וחוויות הילדות מחזון עיצובי למציאות.

זהו המקום שבו בכל עונה מחדש מתמזגים זה בזה צבעים, חומרים וטקסטורות ומקבלים אינטרפרטציה חדשה ויצירתית המתבטאת בעיצוביה הייחודיים כל כך של חגית סער.
בית המלאכה החל את דרכו כרעיון שהגה אהוד סער, המשמש כמנהל הייצור והתפעול במקום; הוא מעורב באופן אישי בכל תהליכי העבודה – החל בשלב רכישת חומרי הגלם, דרך ייצור ועד התקנת הריהוט בבית הלקוח.

כל פריטי הריהוט מיוצרים ביד אמן, המעניקה לכל תוצר את אופיו הייחודי והיחידני. בעבודת יד מוקפדת להפליא, עובר כל פריט ופריט תהליך מתמשך ומורכב של עבודת הכנה מקדימה, צביעה ידנית מדויקת וגימור משובח.
תהליך העבודה כולל מספר רב של שלבים, אשר לכל אחד מהם נודעת חשיבות יתירה בקבלת מוצר סופי באיכות שאין דומה לה.
לאורך השנים, הטביע המקום את חותמו בעולם עיצוב חדרי הילדים, בין היתר הודות לשיטת העבודה המיוחדת והבלעדית לו.
בית המלאכה פועל בהתאם לעקרונות מנחים של שמירה על איכות הסביבה וידידותיות למשתמשים:

  • כל הרהיטים מיוצרים מחומרים טבעיים ובריאים בלבד, עשויים עץ בוק גושני (עץ מלא), בשילוב עם לוחות לביד.
  • הצבעים הם על בסיס מים, ידידותיים לסביבה, אינם מכילים חומרים מזיקים ונטולי עופרת.
  • המסילות וצירי הדלתות של חברת "בלום" מובילה עולמית בתחום פתרונות פרזול חדשניים כולם מסוג "טריקה שקטה", ועומדים בעומסי משקל ובפעולת פתיחה וסגירה חוזרת.

יחד עם צוות עובדים מקצועי ומוכשר מצעיד אהוד סער את בית המלאכה לקדמת הענף, ומאפשר לחגית להמשיך להוביל גישה חדשנית, פורצת דרך ומעוררת השראה בעיצוב חדרי ילדים.

השימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר וההפקדה על תהליכי בקרת איכות מחמירים, מאפשרים לחגית ואהוד סער להעניק לכל לקוח מוצרים באיכות סופר-פרימיום, רמת שירות יוצאת דופן וחוויית קנייה בלתי נשכחת.

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן