קצת עלי

עיצוב הוא תפיסה כוללת של החיים. בדומה לאומנות, גם העיצוב משלב בין מסרים פסיכולוגיים, חברתיים ואסתטים לבין אלמנטים מחיי יום יום. תהליך היצירה מתאפיין בשלבים של מחקר, חדשנות רעיונית, פיתוח, תכנון וביצוע, עד לבקרה של תהליכי הייצור.

ביצירה שלי אני שואפת לבנות מוצר אשר יחולל שינוי פרקטי מכוון תוך חתירה ליופי ואסתטיקה.

כמעצבת חדרי ילדים אני באה מתוך תפיסה כוללת, הוליסטית, של חיי הילד ושל עולם הילדות בכללותו. אני דורשת מעצמי ליצור את אומנותי תוך התייחסות לצרכי הילד בחלל המגורים בו הוא גדל, תוך הקפדה על אסתטיקה חזותית המשמרת את עולם הילדות ומתוך חשיבה של ילד המתבונן על הסובב אותו.

בחלל המגורים נרקמים זכרונות ילדות ואירועים מעצבים, ויש לו חשיבות להתפתחותו הריגשית והקוגניטיבית של הילד או הילדה. לכן, אני מאמינה שלבחירת חדרי הילדים יש משמעות רבה, הנובעת מחשיבות הסביבה בה הילד גדל והקשר שלה להתפתחותו.

גדלתי בבית המעודד יצירתיות וגמישות מחשבתית. כילדה נהגתי להתלוות להורי, אספני אומנות, כשאני חוקרת ולומדת את עולם הציור הפיסול והעיצוב. מילדות קראתי בהתרגשות סיפורים ואגדות ובהשראתם עיצבתי את עולמי, ממלאה אותו בדמויות מצויירות ובבתי קרטון מעוצבים. משבגרתי, באופן טיבעי הגעתי לפקולטה מדעי הרוח וללימודי ספרות באוניברסיטת תל אביב. משם נסללה הדרך מעצמה והובילה אותי לעולם עיצוב חדרי ילדים ולהקמת בית מלאכה עם בעלי אודי. יחד אנו יוצרים מזה שני עשורים תפיסה חדשנית, יצירתית ומקורית, ההופכת את חדר הילדים לחלל נעים מזמין ומחבק.

כל הפריטים מיוצרים בבית המלאכה שבבעלותנו בעבודת יד, מעץ מלא, תפורים, צבועים וארוגים באיכות הגבוה ביותר, תוך שימוש בחומרי הגלם המשובחים ביותר, ובעיקר – עם תשומת לב, מגע יחודי ועדינות אותה לא ניתן לחקות.

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן