הסטודיו

בחלל מרשים וקסום בביתה המטופח ברמת השרון מציגה חגית סער מזה עשרים שנה את עיצוביה, אשר סיפורי ילדים ואגדות משמשים להם מקור השראה. הכניסה לחלל התצוגה הינה כניסה לעולם קסום ומגובש בשפה הלקוחה מעולם האגדות. המבקר בסטודיו כמו נעטף בתחושת חווית ילדות מופלאה.

קולקציות חדרי תינוקות הילדים והנוער מגוונות ומאופיינות בשפה עיצובית מגובשת יצירתית ומקורית. הסגנון הידוע והמזוהה עם חגית סער נע בין עולם רומנטי לנוסטלגיה, מאופיין בקווים נקיים עד מודרניים, כשהשילוב בין פנטזיה לפונקציונאליות ניכר בכל פינה. פריטים נילווים בעלי אמירה עיצובית מקורית בעבודת יד, המאופיינים בחתימת ידה של המעצבת, משתלבים בתצוגת הרהיטים, ומציגים עושר של חומרים באיכות וברמת גימור מושלמת.

בסטודיו יושבת חגית סער עם כל לקוח ולקוח, מלווה באופן אישי את התהליך: מתכנון החלל, דרך בחירת הרהיטים וכלה בפריטים המשלימים את האוירה. בשיתוף מלא עם הלקוח ומתוך תשומת לב מירבית, חגית בונה את המראה הכולל של חלל המגורים המתבקש בוירטואוזיות יצירתית, תוך שמירה על פונקציונאליות בילתי מתפשרת.

הסטודיו מעוטר בשפע תמונות מעשה ידה של חגית. ציורים נאיביים בצבעי אקריל ואקוורל תלויים על הקירות ומרחיבים את הלב, ריקמות אשר נרקמו בעשרות שעות בעבודת ידה של חגית הן מלאכת מחשבת ולצידם אוסף מרשים של סיפרי ילדים, בחלקם הגדול סיפרי ילדותה. כל אלה הופכים את הביקור בסטודיו למרגש, ומשאירים תחושה של התרוממות רוח, כמעין ביקור באי של ממלכה קסומה.

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן