אביזרים לחדרי ילדים

חדר תינוקות מהודר
רעיונות לעיצוב חדרי ילדים
דצמבר 23, 2018
חדרי שינה מעוצבים לילדים
דצמבר 23, 2018
חדר תינוקות מהודר

חדר ילדים לא ייראה מושלם ללא האבזור החשוב שיש להכניס לתוכו. לצד הריהוט הכבד, המעוצב ובעל הנפח יש צורך ברשימה ארוכה של פריטים שניתן להניח עליו או בקרבתו על מנת למלא את החדר בחיים ועניין. מיטות, ארונות, טואלטים, שולחנות וכסאות וכדומה שעוצבו בקפדנות הם פריטים המיוצרים בהשקעה כספית רבה ונשארים בחדר למשך זמן ממושך, ולרוב, לאורך כל תקופת ההתבגרות. לעומתם ניתן, להחליף מוצרי טקסטיל, תמונות, פוסטרים, מתלים ופרטי נוי מדי פעם וללא השקעה כספית רבה. כל פריט כזה יכול להוסיף עניין, יותאם לטעם המתחדש והמשתנה של הילד, יגרום לריגוש מיוחד, ובעיקר, ירענן את מראה החדר.

חדר ילדים מהודרכאמור, ניתן למצוא פריטים משלימים לחדרי ילדים כמו מוצרי טקסטיל שונים ובהם: שמיכות, כריות, שטיחים, וילונות ועוד במגוון מידות, גדלים, צבעים ועיצובים. מיטה תיראה אחרת כל פעם מחדש עם מצעים צבעוניים. השטיח שבמרכז החדר והוילונות יותאמו לצרכי הילדים המתבגרים ולטעמם. אלו הם פריטים, יחסית, יקרים אבל קיימים עשרות אביזרים לחדרי ילדים זולים אחרים כמו: ידיות לארונות שניתן להחליף מעת לעת, מתלים המותקנים על דלתות וקירות, מעצורי דלת מעוצבים, מתקנים לאחסון פריטים שונים ועוד.

פריטים אחרים יכולים להיות אישיים דוגמת: שלט לדלת עם שם הילד המותקן אמנם מחוץ לחדר אבל, בהחלט, שייך לו, פוסטרים אהובים, דגלונים בהזמנה אישית, מדי גובה מעוצבים ונאים וכדומה. פריטים שימושיים נוספים הם מראות עם מסגרות עץ ואחרות, מראות מוארות, שעונים לשולחן או לתלייה, סוסי נדנדה מעץ לילדים, פופים, קוביות עץ לאחסון תכשיטים ולאחסון פריטים אחרים, ארגוניות וכדומה. מעצבת מוכשרת בעלת ניסיון יכולה לעצב חדר מקסים לילדים משני המינים. היא גם תמליץ על האביזרים הנחוצים ותסייע לבחור את המיוחדים, הנאים והמעניינים ביותר שיש בשוק. הכול בדרך ליצירת חדר מעוצב, הרמוני ונעים.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן