אביזרים לחדרי תינוקות

ארונות יוקרתיים לחדר ילדים
ארונות לחדרי ילדים
דצמבר 22, 2018
מיטות לחדרי ילדים
דצמבר 23, 2018

הפריטים הנדרשים ביותר בחדרי תינוקות הם פרטי הריהוט השונים. מדובר על מיטות, שידות החתלה, ארונות, לולים, עריסות, כסאות וכורסאות הנקה, הדומים, מדפים וכונניות, ארגזי מצעים וכדומה. אלו הם גם הפריטים הגדולים, הדומיננטיים ותופסי הנפח ביותר וממלאים את מרבית החלל בכל חדר תינוקות. עליהם וסביבם יש צורך להעמיד אביזרים ופריטים שונים שחלקם נועד לשימוש, ואחרים לנוי ולמטרות אחרות. ניתן לעצב חדר תינוקות מושלם ששזורה בו הרמוניה ייחודית של כל הפריטים הללו גם יחד. הרהיטים הם האלו הקבועים והכבדים, ולרוב, נרכשים בכסף רב, ואילו האביזרים האחרים זולים, יחסית, וניתן לרכוש רבים מהם לטובת רענון. כל עיצוב חדר שינה לילדים או לתינוקות דורש ביזרים משלימים.

חדרי ילדים יקרים

מיטת תינוק חייבת להיות בטוחה ונוחה, אבל סביבה ועליה ניתן להציב פריטים רבים. מובייל מעל לראש התינוק יוחלף מדי פעם באחר המתאים לגילו ולהתפתחות. השמיכות והסדינים יכולים להגיע עם אריגים וצבעים שונים וכדומה. מוצרי טקסטיל אחרים הם שטיחים שמונחים על הרצפות, וילונות להצללה וכדומה. אביזרים אחרים נועדו לאחסון וניתן למצוא שלל אפשרויות, החל ממתלי כיסים מבד, דרך מתלים מעץ לתלייה על הקיר וכלה במתלי מתכת. קרמיקה או חומרים אחרים. אביזרי אחסון אחרים הם מעמדים, קוביות וקופסאות לצעצועים, ארגוניות לשידות החתלה וכיוצא בזה.

חלק בלתי נפרד מכל חדר ילדים הם האביזרים שנועדו לקישוט וליצירת אווירה נעימה ואינטימית לתינוק, לאם המניקה וליתר בני המשפחה. מדובר על ציורי קיר, אהילים מקושטים שנעשה בהם גם שימוש לתאורה רכה, קישוטים שונים וכדומה. אביזרים לחדרי תינוקות אחרים הם אלו שנועדו למצב יקיצה. מדובר על סוגי סל קל שונים, ואפילו על מנשאים מגוונים שיכולים לשמש את ההורה בעת עבודות הבית או בעת שהוא מטייל מחוצה לו. מעצבת יצירתית תעצב כל חדר תינוקות על פי הזמנה ותסייע בבחירת אביזרים משלימים.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן