איך לעצב חדר ילדים?

עיצוב חדרי ילדים תמונות
אפריל 23, 2020
סידור חדר ילדים משותף
אפריל 28, 2020

חדרי הילדים הינם פרטיים השייכים אך ורק להם. יחד עם זאת, רבים מארחים חברים לבילוי משותף ואפילו לשינה. עיצוב חדר ילדים חייב להיות פרקטי וכזה אשר ניתן לבצע בו את כל הפעילויות השגרתיות היום יומיות. בנוסף, הוא אמור להיות נאה וליצור את האווירה החמה והנעימה  הנדרשת. יש צורך לצייד אותו בכל הפריטים הנחוצים אבל להשאיר מקום מרווח  במרכזו לתנועה חופשית, למשחק ולפעילויות אחרות. מעצבת חייבת לעצב את החדר בהתאם לצרכיו וטעמו של הילד, ומשום כך, תקדיש זמן רב לתחקיר על אופיו, תחביביו, אהבותיו ורצונותיו. לחדרי ילדים עיצוב מיוחד אשר מותאם לרצונות שלהם.

עיצוב חדרי ילדים הרהיטים הינם הפריטים הדומיננטיים ותופסי הנפח והשטח. יש צורך במיטה נפתחת עם מיטה תחתונה נגררת, מיטה וחצי או מיטת קומותיים, בשולחן המותאם לסביבת מחשב, בשידה ניידת מתחתיו, בארון בגדים, בארון כוורת, בטואלט (לבת), במראה ועוד. את רוב הריהוט יש למקם לאורך הקירות על מנת לנצל בצורה מקסימאלית את השטח היקר. הריהוט חייב להיות מעוצב בקו ובסגנון אחיד. יש קווים ישרים, עם פיתוחים, עם קשתות, דלתות מחורצות ועוד. מומלץ לייצר אותו מעץ מסיבי דוגמת אלון, אורן או טיק בורמזי שנחשב ליוקרתי מאוד וכדומה. חדר משותף לבן ובת צריך להתאים מבחינת צבעים ועיצוב ל2 המינים.

מראות ומתקני אחסון אחרים ניתן להניח בפינות שונות. במרכז החדר ניתן להניח שטיח, פוף, שרפרפים וכדומה. מוצרי טקסטיל מוסיפים צבעוניות רבה, וכאן ניתן לכלול: שטיחים, וילונות כלי וכיסויי מיטה. את אלו ניתן להחליף מדי פעם כדי לשנות אווירה. פרטי נוי שונים אותם ניתן להניח על רצפות ושידות או לתלות על קירות יוסיפו עניין, ונוי. ניתן לבחור צבעים שונים המותאמים למין הילד. ניתן לבחור צבע אחד או לבחור מספר צבעים כדי להוסיף עומק וצבעוניות. כך ניתן ליצור חדר ילדים עם הרמוניה נהדרת. מומלץ לקבל שירות ממעצבת בעלת מוניטין בתחום.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן