ארון בגדים לילדים

מיטת ילדים מעוצבת
נובמבר 18, 2018
עיצוב חדרי ילדים קטנים
ארונות ילדים מעוצבים
נובמבר 18, 2018

ארונות לבגדים הינם רהיטים הכרחיים בכל חדר, וכמובן, שגם בחדרי ילדים. בארונות מאחסנים בגדים שנועדו לכל עונות השנה והצורך הוא לעשות הפרדה ביניהם. בגדי ילדים כוללים: מכנסיים, חולצות, בגדים תחתונים ועליונים,  דוגמת סוודרים, מעילים. פוטרים ועוד. כן מאחסנים בהם פרטי לבוש משלימים דוגמת: חגורות, גרביים, אקססוריז, כובעים וכדומה. יש צורך לתכנן את הארונות בצורה פונקציונאלית ונוחה. על מנת שתהיה גישה טובה למדפים ולמגירות וכדומה.

ארונות יוקרתיים לחדר ילדים

מרבית הארונות עשויים מעץ לסוגיו כאשר הזולים ביניהם עשויים מלוחות סיבית, סנדוויץ' ועוד. היקרים עשויים מעץ מלא, וגם כאן יש עצים זולים, יחסית, כמו האורן, ויקרים כמו הטיק הבורמזי.  ניתן לרכוש ארון בגדים לילדים סטנדרטי בחנויות ריהוט המיועדות לכך אבל ניתן גם להזמין ריהוט וארונות בעיצוב מיוחד. לעיצוב מוקפד יש יתרון בזכות המראה הנאה של הארונות, העץ המשובח, הייצור המקצועי, הגימור המושלם וההתאמה למידות ולצורת החדר. כמובן, שארונות אלו יעוצבו בהתאם לריהוט האחר הקיים בחדר. כאשר חושבים על עיצוב חדר לתינוק בן או בת צריך לחשוב על נוחות ועל ארון שיכיל את כל הפריטים.

ניתן למצוא ארונות בגדלים שונים עם שתיים, שלוש, ארבע ויותר דלתות. יש ארונות עם דלתות הזזה ואחרים עם דלתות כנף נפתחות. בחירת הדלתות שבהם נעשית על פי שיקולים שונים ובהם גודל המרחב הפנימי שבחדר. מבין שני דגמים אלו, ארונות עם דלתות נפתחות עדיפות מבחינת הנוחות ואופי השימוש. חדרי ילדים סטנדרטיים אינם גדולים מאוד ויש צורך להכניס בהם ארונות בעלי נפח לצד פרטים ואביזרים אחרים. הארונות יוצמדו לרוב, לקיר שאין בו חלונות אבל, אין כלל קבוע בנושא. התקנת ארון בגדים לילדים נעשית תוך כדי מחשבה על נושא הבטיחות. ארונות מסיביים מעץ מלא הינם יציבים והבלאי עליהם יהיה איטי. מעצבת חדרי ילדים מתמחה בעיצוב ארונות כאלו, כמו גם, בעיצוב מיוחד של חדרי ילדים וחדרי תינוקות.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן