ארון ילדים עץ מלא

ריהוט חדרי שינה
אוגוסט 28, 2018
חדרי נוער מעוצבים לבנים
ספטמבר 26, 2018

ארון ילדים עץ מלא

הגיע הזמן לבחור ארון לחדר הילדים? כדאי לשים לב מה בדיוק אתם רוכשים. בחירה נכונה וחכמה של ארון בגדים תהיה כזו שתשלם לטווח ארוך ותיתן לכם שקט נפשי לשנים רבות, לפחות עד שהילדים יגיעו לגיל ההתבגרות, ואפילו אחרי.

ארון בגדים הוא רהיט פונקציונלי בבסיסו. אין ספק כי המטרה הראשונה והחשובה ביותר בבחירה של ארון היא מידת התאמתו לצרכים שלכם. כשמדברים על חדר ילדים, בדרך כלל המחשבה הראשונית היא על המאסיביות של הארון, שכן הוא עומד לשאת משקל ועומס רב לאורך שנים ועשורים, עד שהילדים יגדלו והריהוט של חדר הילדים יוחלף. על כן מומלץ לבחור בקפידה את החומרים מהם עשוי הארון. ארונות רבים שקיימים היום בשוק עשויים מחומרים לא עמידים מספיק, שתוך שנים ספורות יקרסו או שהציפוי שלהם יתקלף. חומרים כאלה יהיו בריאים פחות ועל כן ישנה עדיפות לבחירה בחומרים עמידים, טבעיים ואקולוגיים. עץ מלא הוא החומר המושלם לבניה של ארונות בגדים, במיוחד עבור ילדים. יש להתאים את עיצוב הארון בהתאם לסוג החדר, למשל עיצוב יוקרתי לחדרי נוער יוקרתיים.

כדאי להקפיד גם על מבנה נכון של הארון- על חלוקה מותאמת של החלל שלו, כך שינצל את המקום שבתוכו בצורה מקסימלית. רצוי גם לבחור בארון שתהיה לו יציבות רבה, כך שתוכלו להיות רגועים בנוגע למידת הבטיחות שלו בחדר הילד שלכם. בנוסף, כדאי להתאים את העיצוב שלו לחדר כולו ולשאר הרהיטים. ארון בגדים הוא רהיט גדול שתופס תשומת לב רבה, ובחירות עיצוביות יצירתיות יוכלו ליצור מינון נכון של הנכוחות שלו בחדר הילדים, מבלי לגרוע ממידת הפונקציונליות שלו. חגית סער מקפידה להשתמש אך ורק בעץ מלא בכל הרהיטים שהיא מעצבת, כיוון שזהו חומר שמאפשר גמישות עיצובית רבה וניתן להגשים איתו כל חלום שתחשבו עליו.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן