ארון כוורת לחדרי ילדים

סידור חדר ילדים משותף
אפריל 28, 2020
חדר שינה לילדים
מאי 23, 2020
מיטות לבנות מעוצבות

מיטות לבנות מעוצבות

עיצוב חדרי ילדים נחשב למאתגר בשל סיבות רבות. אחת החשובות בהן היא הרצון לייצר כמה שיותר מקומות אחסון לפריטים הרבים להם הם זקוקים. יש צורך לעשות זאת מבלי לפגוע במרחב הפנימי של החדר, שלרוב, הינו קטן מידות ותוך כדי שמירה על הרמוניה נפלאה לחדר. מידות של חדר ילדים נעות בין 12 ל 16 מ"ר. בתוך החלל הזה יש צורך להכניס פרטי ריהוט הכרחיים דוגמת מיטה רחבת מידות ונפח. (ילדים רבים רוצים דווקא מיטה וחצי על מנת שיוכלו לארח חברים לשינה). בנוסף למיטה, יש צורך בשולחן וכסא בארון רגיל ו/או ארון כוורת, במתקני אחסון ועוד.

חדר ילדים עיצובארון כוורת הינו אחד הרהיטים המבוקשים ביותר משום היכולת לאחסן בו פריטים רבים ומגוונים. ניתן להזמין ולקבל ארונות כוורת עם כמות תאים משתנה. מקובל להזמין ארונות בעלי  שישה, שמונה או תשעה תאים שחלקם יהיו פתוחים ואחרים סגורים. בתאים הפתוחים ניתן לאחסן פריטים אשר השימוש בהם הוא אינטנסיבי דוגמת מכשירי ספורט, ספרי לימוד, משחקי קופסא אהובים וכדומה. ניתן גם להעמיד פרטי נוי, בובות אהובות ועוד. בכוורות הסגורות ניתן לאחסן פריטים אחרים כמו ביגוד, צעצועים ועוד. ארון ילדים עץ מלא זה הארון הכי איכותי עבור הילדים שלכם.

ארון כוורת עשוי לרוב מעץ לסוגיו. היוקרתיים יותר ייוצרו מעץ מלא. עיצוב ארונות כוורת יתאים לקו העיצוב הכללי של כל הריהוט על מנת לשוות לכל החדר מראה אחיד. ניתן לבחור בצבעים שונים ועשירים על מנת ליצור אווירה עליזה המאפיינת חדרי ילדים. לבנים ולבנות ייבחרו, לרוב, צבעים שונים המועדפים על ידם. את הארונות מעמידים לאורך הקיר. הם יכולים להיות סמוכים לארון הבגדים, בקיר ממולו או בכל מקום אחר שייבחר. מומלץ להזמין ארונות המעוצבים על ידי מעצבת בעלת מוניטין והמיוצרים עם גימור מושלם. אם אתם מחפשים ארון בגדים לילדים מעוצב או ארון כוורת, הגעתם למעצבת הנכונה. חגית סער מעצבת חדרי ילדים ותיקה ומנוסה.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן