ארונות חדרי ילדים

עיצוב חדר ילדים בנים
יוני 1, 2020
חדרי ילדים מעוצבים במבצע
יוני 1, 2020

ילדים משתמשים בביגוד רב אותו מניחים ותולים בארונות המיועדים לכך. בכל חדר ילדים יש ארון המהווה פריט ריהוט אחד מני כמה. עיצוב ארונות נעשה כחלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של הריהוט והחדר. מעצבת תקפיד על קו עיצוב אחיד אשר יחבר בין כל הרהיטים האחרים: המיטה, השולחן והכיסאות, השידות ועוד. המטרה היא ליצור חדר נאה אשר הריהוט יהיה מסודר בו בצורה מושלמת ויוותר מרווח במרכז לתנועה, לפעילות קבוצתית ועוד. הארון יוצמד לאחד הקירות, יהיה יציב ויכיל את כל הפונקציות הנדרשות לאחסון ובכלל זה: מדפים, מגירות, ווי תלייה, מתקנים לתליית מעילים, חולצות וכדומה ועוד.

ארונות יוקרתיים ומסיביים עשויים מעץ מלא. קיימים מספר סוגים פופולאריים והם האלון, הבוק, האורן, הטיק הבורמזי שנחשב ליקר מאוד ועוד. לעץ המלא יש שפע של יתרונות. הוא טבעי, ולכן, מקרין חום רב, עיבודו מינימאלי ואינו כולל חומרים המזיקים לבריאות. הבלאי שלו נמוך, יחסית, וניתן לצבוע אותו בשלל צבעים. לחדרי בנים ייבחרו צבעי כחול, ירוק ועוד ולחדרי בנות, אדום, ורוד, סגול וכדומה. ניתן לבחור צבעים המתאימים לשני המינים ולהוסיף נגיעות צבע מעניינות שיוסיפו ייחוד. ארונות יכולים להפוך את חדר הילדים ליוקרתי במיוחד

מבחינים במספר סגנונות עיצוב שמהם ניתן לבחור. כפרי, וינטאג', עיצוב בקווים ישרים או מעוגלים בתוספת פיתוחים ודוגמאות ועוד. המעצבת תבחר את הסגנון האהוב על ההורים, וכמובן, שתתחשב ברצונות הילדים ובטעמם. בכל ארון יהיה די מקום לבגדי חורף וקיץ, לאקססוריז, לכובעים, חגורות, ופריטים אחרים. ניתן לתכנן גם מקום לכלי מיטה, וזאת, במידה ואין מקום אחסון אחר עבורם. ארונות חדרי ילדים חייבים להיות פונקציונאליים על מנת שייעשה בהם שימוש נוח. העובדה הזאת חיונית כאשר מדובר בילדים שהם עם, שלרוב, אינו מסודר. תכנון נכון יקל עליהם להשתמש בארון.

 

 

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן