ארונות ילדים מעוצבים

ארון בגדים לילדים
נובמבר 18, 2018
חדר נסיכות בלבן
חדר ילדים קומפלט
נובמבר 19, 2018
עיצוב חדרי ילדים קטנים

עיצוב חדרי ילדים קטנים

ארונות הינם רהיטים הכרחיים בכל חדר, ובוודאי, בחדרי ילדים. הם נועדו לאחסון מגוון רחב של פריטים שהעיקרים ביניהם הם הבגדים לסוגיהם. ניתן להזמין ארונות ילדים מעוצבים המותאמים בשלמות למידות החדרים ולצורתם. זוהי הדרך הטובה ביותר לניצול מרבי של חלל החדר. לצד יתרון זה ניתן יהיה לקבל ארון נאה אשר יעניק אופי ייחודי לחדר. כמובן, שהארון יותאם לרהיטים האחרים על מנת יהיה קו עיצוב אחיד. מעצבת ארונות ילדים יכולה לעצב את כל החדר על פי צרכי הילד, טעמו, העדפתו, וכדומה.

ארון מעוצב לילדיםניתן להזמין ארונות בגדלים שונים, עם דלתות הזזה או דלתות כנף. ארונות בהזמנה ייוצרו, לרוב, מעץ מלא שנחשב למסיבי ביותר. הם יהיו יציבים, בטוחים, והבלאי בהם יהיה מועט. ניתן לבחור מסוגי עץ שונים. האורן מביניהם נחשב לאחד הזולים ואילו הטיק הבורמזי נחשב ליקר ערך. כמובן, שיש עצים אחרים שמהם נהוג לייצר ארונות וריהוט אחר. תכנון הארון ייעשה בקפידה וייצורו ייעשה בצורה מקצועית תוך כדי הקפדה על גימור מושלם המעניק לו את היוקרה הדרושה. אם אתם מתעניינים בעיצוב חדרי נערות בלבן תוכלו להתאים את עיצוב הארון לעיצוב החדר.

ילדים הינם חסרי מנוחה, תזזיתיים ופעילים מאוד, ומשום כך, יש להקפיד על נושא הבטיחות. ארון יעמוד יציב, ובמידת הצורך יחוזק לקיר באמצעים מיוחדים. החומרים שהם נעשה שימוש אינם רעילים, לא יהיו בו זוויות ובליטות למניעת פציעות וכדומה.  העיצוב לא יבוא על חשבון פונקציונאליות הכרחית. תהיה גישה נוחה למדפים ולמגירות. יהיה מקום מרווח לבגדים כדי שיהיה ניתן למצוא אותם בנקל. יתוכננו מקומות לאחסון, כלי מיטה, תכשיטים, אקססוריז, חגורות, כובעים ופרטי לבוש מגוונים אחרים. בארונות נעשה שימוש יום יומי מוגבר והם יתוכננו להיות עמידים מאוד. תכנון וייצור שנעשה על ידי מעצבת ועל פי הזמנה מיוחדת נחשב ליקר ויש לתכנן בהתאם לכך את התקציב.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן