ארונות לחדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים אישי ומיוחד
דצמבר 22, 2018
אביזרים לחדרי תינוקות
דצמבר 23, 2018
ארונות יוקרתיים לחדר ילדים

ארונות יוקרתיים לחדר ילדים

בכל חדר ילדים יש צורך לאחסן פריטים רבים שרובם ככולם שייכים לילדים. חדרי הילדים הקטנים ביותר נבנים במידות של 9 מ"ר ולתוכם יש צורך להכניס רהיטים תופסי נפח, מכשירים שונים, חפצי נוי ועוד.  אחד הרהיטים הינו ארון רב מידות אשר יאוחסנו בו פרטי לבוש המתאימים לעונות השנה. שטח רחב בארון יוקדש לביגוד עליון הכולל חולצות מכנסיים, מעילים, סוודרים, קפוצ'ונים ועוד. חלק מפרטי לבוש אלו ייתלו על קולבים ואחרים מקופלים על מדפים שחלקם יכולים להיות נשלפים. בגדים תחתונים ובכלל זה גרביים יוכנסו למגירות מתאימות. לתוך מגירות אחרות ניתן להכניס אקססוריז השייכים בעיקר לבנות. גם בעיצוב חדרי ילדים משחקים יש צורך בעיצבו ארונות לאחסון החפצים.

ארונות יוקרתיים לחדר ילדים

ניתן למצוא ארונות בגדלים שונים. בין הפופולאריים שביניהם הם ארונות של 2 או 3 דלתות שיהיו במידות סטנדארטיות. גובה 220, רוחב, 120  ועומק של 60 ס"מ. קיימים גם ארונות 3 דלתות ברוחב גדול יותר של 150 ס"מ. לחילופין ניתן להזמין ארונות מעוצבים במידות אחרות שיתאימו מראש למידות החדר ואשר יהוו חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכללי שלו. ארונות מעוצבים יגיעו במידות רוחב וגובה משתנות כאשר העומק יהיה, לרוב, זהה לאלו הסטנדארטיים. מעצבת תתכנן את הארון בהתאם לצרכי הילדים , לטעמם ולטעם ההורים.

ילדים גדלים כל העת ויש צורך לחשוב על תכנון רהיטים וארונות שיתאימו גם לגילאים מאוחרים יותר. בנוסף, ייבחרו צבעים המתאימים לטעם ורצונותיהם. ניתן לגוון צבעים ולהוסיף ידיות מסוגננות בצבעים שונים לאלו שבהם נצבעים הארונות. קו עיצוב אחיד לכל הריהוט ישלים מראה חדר מוצב והרמוני. ניתן להוסיף לצד הארונות פרטי נוי וקוביות עץ נאות לאחסון כלי מיטה, צעצועים ופריטים שונים. ולהדביק על דופנותיהם ווים נאים לתלייה וכדומה. הורים המוכנים להשקיע בחדר מעוצב יודעים כי התמורה הכספית לכך, הינה גבוהה ביחס למוצרים קנויים.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן