ארונות לחדר ילדים

מיטות מיוחדות לבנים
חדרי ילדים מעוצבים
אוגוסט 3, 2020
ארגזי אחסון לחדר ילדים
ספטמבר 3, 2020

הצורך באחסון פריטים רבים בחדרי ילדים הוא בסיסי ולא ניתן לתכנן שום חדר כזה ללא מציאת פתרונות לכך. מדובר בעיקר על ביגוד, ספרים, צעצועים, כלי מיטה, נעליים, משחקים, ציוד ספורט, תיקים ופריטים אחרים. מבין כל אלו, לבגדים יש מקום של כבוד מאחר והם הפריטים הנצרכים והמגוונים ביותר. ארונות לחדרי ילדים יכילו מקום לבגדי חורף וקיץ, לבגדים תחתונים, לגרביים, לחולצות ומכנסיים, לכובעים, לצעיפים, למעילים ולפרטי לבוש נוספים. חלק מהם יונחו במגירות, אחרים על מדפים או ייתלו על קולבים. כל בגד בהתאם לשימוש בו, למידת הרצון לשמירה על מראהו הנאה ללא קימוט, בהתאם לתדירות השימוש בו ועוד.

כל ארון יכיל, איפה, מדפים פתוחים, מגירות, חללים שנועדו לתלת פרטי לבוש ארוכים, מגירות תחתונות לנעליים וכדומה. ניתן לעצב כך שחלק מהארון יהיה סגור עם דלתות מעוצבות, ואחר פתוח עם חלוקה פנימית שבה ניתן להניח אקססוריז, תכשיטים, מכבנות וסיכות ופריטים נוספים. בחדר שאין בו די מקום ניתן להציב מראה פנימית על אחת הדלתות. בנוסף, ווי תלייה על אחת מדופנותיו החיצוניים, וכך הוא יהיה פונקציונאלי אף יותר. ארונות מסיביים עשויים מעץ מלא המשדר יוקרה. ניתן למצוא את האלון, הבוק, האורן, הטיק הבורמזי ועוד וכולם מעולים.

עץ מלא מכניס את הטבע לחלל ומקרין חום רב, עיבודו מינימאלי ואינו כולל חומרים המזיקים לבריאות. ניתן לצבוע אותו בשלל צבעים: כחול, ירוק ועוד לבנים, ולחדרי בנות, אדום, ורוד וכדומה. ניתן לבחור צבעים ניטראליים ולהוסיף ידיות צבעוניות ועיטורים חינניים המוספים גיוון, עומק ועניין. מבחינים במספר סגנונות עיצוב שמהם ניתן לבחור. כפרי, וינטאג', עיצוב בקווים ישרים או מעוגלים בתוספת פיתוחים ודוגמאות ועוד. המעצבת תתאים את עיצוב הארון לעיצוב כללי של יתר הרהיטים והחדר, וכמובן, לטעמו של הילד והוריו.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן