חדרי ילדים מעוצבים במבצע

ארונות חדרי ילדים
יוני 1, 2020
פתרונות אחסון לילדים
יוני 23, 2020

הורים המבקשים להשקיע בילדיהם עושים זאת, בין היתר, בהזמנת חדרים מעוצבים. עיצוב חדר פראקטי ונאה הינו אתגר לא פשוט בגלל הצורך להכניס את כל הריהוט והפריטים הנחוצים, לשמור על מרחב נכון, חלל מרכזי מרווח במרכז החדר, ויחד עם זאת, ליצור מראה הרמוני שאינו מעמיס על העין. הדבר קשה שבעתיים בחדרי ילדים בעלי מידות הקטנות מהסטנדארטיות. מקובל שחדר ילדים יהיה כ 12 מ"ר אבל יש מקרים בהם הוא לא יותר מ 9 מ"ר, וכאן הקושי הוא במציאת פתרונות יצירתיים.

הרהיטים הם הפריטים תופסי הנפח הגדולים ביותר. הם בעלי נוכחות ויש לעצבם בהתאמה לצרכי וטעמם של הילדים. המיטות אמורות לשרת הן את הילד, ולעיתים, גם את החבר שמגיע לשנת לילה. יש צורך, למצוא פתרונות אחסון למצעים. פתרון נהדר הוא מיטה נשלפת המורכבת, למעשה, ממיטה עליונה גבוהה ומתחתיה נמוכה על גלגלים שניתן לשלוף אותה ללא קושי. במפלס התחתון ניתן להניח ארגז למצעים. כך, יישאר מקום רב לשולחן  שיהיה מותאם לסביבת מחשב, לכיסא נוח, לארון בגודל המתאים, לשידות, למדפים תלויים, לארגזי אחסון ועוד.

רהיטים מגיעים בסגנונות עיצוב שונים וביניהם: וינטאג', כפרי וכדומה. כן, ניתן לעצב את הריהוט בקווים ישרים או מעוגלים בתוספת פיתוחים ודוגמאות שונות המוסיפות ייחוד. קו העיצוב יהיה אחיד ויעבור בכל הריהוט כדי לשוות הומוגניות. בחירת הצבעים תותאם למין הילד. לבנות ניתן לבחור צבעי ורוד, אדום, סגול וכדומה ולבנים – חום, סגול, ירוק וכדומה. ניתן לבחור צבעים המתאימים לשני המינים בתוספת נגיעות צבע. ניתן להוסיף ידיות צבעוניות, המוסיפות עניין. פריטי נוי מתאימים, וכן, שטיחים .וילונות, כיסויי מיטה ועוד ישלימו מראה חדר הרמוני נאה. מומלץ להזמין חדרי ילדים מעוצבים במבצע ממעצבת בעלת מוניטין. מיטות ילדים ונערים במבצע גם הן

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן