חדרי ילדים מעוצבים

שולחן כתיבה לילדים
אוגוסט 3, 2020
ארונות לחדר ילדים
אוגוסט 3, 2020
מיטות מיוחדות לבנים

מיטות מיוחדות לבנים

אחת המשימות העיקריות העומדת לנגד עיניה של מעצבת חדרי ילדים היא ליצור חדר פונקציונאלי ונוח, נאה לעין ומרווח למראה. לא תמיד העניין פשוט בגלל שיש צורך לשלב אלמנטים שהינם, לעיתים, מנוגדים. חדרי ילדים מעוצבים אמורים לכלול ריהוט נדרש שיש לו נוכחות והינו תופס מקום רב. כך, מיטות, ארונות, שולחנות וכיסאות. את כל אלו יש להעמיד לאורך הקירות על מנת להשאיר מקום מרווח במרכז החדר.

בנוסף, יש צורך במדפים, ארגזי אחסון, מראות, ארגוניות, חפצי נוי. הרצון הוא להכניסה בכמות מדודה אבל מספקת כדי לא להעמיס על העין. חדרי ילדים מעוצבים מתוכננים בהתאם לשיקולים שונים וביניהם: גודל החדר, צורתו, וכן, טעמם האישי של הילדים, טעם הוריהם, צרכיהם, שיקולים כספיים ועוד. רהיטים מעץ מלא הינם המועדפים אבל גם יקרים יותר מריהוט תעשייתי. הורים המוכנים להשקיע בוחרים בהם, ובמקרים רבים, גם בעצים יקרים דוגמת טיק בורמזי. סוגי עצי אחרים מקובלים הם: אורן, אלון, מהגוני ועוד.

מעצבת תבחר קו עיצוב אחיד לרהיטים אשר ישתלב בקו העיצוב הכללי של החדר. ניתן למצוא קווים ישרים נקיים או מעוגלים עם עיטורים ותוספות ובלעדיהם. חדרי ילדים מעוצבים יכולים להיות על פי נושא דוגמת: ים ומלחים לבנים, נסיכות וסיפורי אגדות לבנות ועוד. צבעי הקירות והרהיטים ישלימו אלו את אלו. ניתן לבחור בצבעים המתאימים למין הילד או צבעים ניטרליים. ניתן לבחור שני גוונים משלימים לצורך הגברת העניין והעליזות. גופי תאורה ומוצרי טקסטיל יוסיפו ואף ישלימו חדר מעוצב. שטיחים, וילונות, כיסויי וכלי מיטה ניתן להחליף מעת לעת ולשנות באחת את אווירת החדר. מטרת מעצבת חדרי ילדים היא ליצור חדר הרמוני, נעים לעין, שיהיה לילד נוח לשהות בו ואף לארח חברים לפעילות יום ולשנת לילה משותפת.  לעיצוב חדר ילדים שפע סגנונות, מה שנשאר לכם, הוא לבחור את הסגנון המתאים לכם.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן