חדרי נוער מעוצבים לבנות

עיצוב חדרי ילדים – שפע של סגנונות
פברואר 5, 2019
חדר תינוקות מהודר ריבוע
עיצוב חדר לתינוקת
פברואר 5, 2019

בנות בגיל ההתבגרות מעוניינות מאוד שחדרן האישי יהיה מעוצב על פי תפיסת עולמן. החדר משמש אותן לשהייה, מנוחה, שינה, הכנת שיעורי בית, בילוי וקריאה ואף לאירוח חברות לביקור ממושך ולשנת לילה משותפת. החדר משום כך, חייב להיות פונקציונאלי ומותאם לפעילויות אלו אבל גם נאה למראה וכזה המשרה אווירה טובה על כל מי ששוהה בו. מעצבת מוכשרת ויצירתית תעצב חדרי נוער לבנות לאחר שתלמד על אופיין, צרכיהן ורצונותיהן של הבנות אשר אמורות להתגורר בו.

חדר נסיכות בלבן

ברגע שנבחר סגנון החדר המעצבת תעצב ותבחר את הפריטים על פיו. עיצוב חדר שינה לנערה יכול להיות מאוד מהנה. בכל חדר נערות יש צורך ברהיטים אשר משמשים לפעילויות שונות. מדובר על מיטות וכאן ניתן לבחור במיטות נוער, מיטות וחצי או אפילו מיטות זוגיות המקובלות מאוד על נערות מתבגרות. בנוסף, ארונות, שולחנות וכיסאות, שידות. מדפים לקירות ועוד. עיצוב הרהיטים יכול להיות בסגנון לואי עם פיתוחים, גילופים וכדומה. ניתן לבחור בקווים נקיים או עם פיתוחים שונים לנוי ועוד. לצד הריהוט ניתן לבחור אקססוריז ופריטים משלימים אשר בחלקם נעשה שימוש, חלקם הינם פריטי נוי וכדומה.

מוצרי טקסטיל מיוחדים יוסיפו צבע ונוי. מדובר על וילונות, שטיחים, כיסויי מיטה, כיסויי כריות ועוד. כן, יש צורך לבחור במתלים, בארגזי אחסון, במראות, בשעוני קיר, בפופים לישיבה, בתמונות ופרינטים ועוד. כל אלו יונחו במקומות שונים בחדר, ובין היתר, ייתלו על קירות, יונחו על שידות ושולחנות, על רצפות ועוד. להשלמת עיצוב החדר ייבחרו הצבעי לקירות או טפטים, מנורות ספוט אינטימיות, מנורות לילה, מנורות לתאורת שטח ועוד. שילוב של כל אלו ואלמנטים נוספים באופן שלא מכביד יתר על המידה ולא מעמיס על העין ייצור הרמוניה מעולה אשר תתרום לאווירה הכללית של החדר. מומלץ להיעזר בשירותי מעצבת בעלת מוניטין בתחום. ניתן למצוא אצל המעצבת חגית סער חדרי שינה לנערות בצבע לבן, עץ וכל דבר אש תדמיינו.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן