חדרי נוער מעוצבים לבנים

ארון ילדים עץ מלא
ספטמבר 26, 2018
מיטות ילדים קטנים
חדרי שינה לילדים
ספטמבר 26, 2018

חדרי נוער מעוצבים לבנים

גיל ההתבגרות הוא השלב המאתגר ביותר בחיים. הנער מתחיל לעצב את אופיו, מגלה את תחומי העניין שלו וצריך לאזן כל הזמן בין פיתוח חברויות חזקות ובין לימודים אינטנסיביים. בנוסף, גיל הנעורים מביא איתו צרכים אחרים משהיו לילד כשהיה קטן יותר, כגון הצורך בפרטיות ובמרחב אישי.

כשמתחילים לחשוב על עיצוב של חדר נוער לבן, כדאי לשאול את עצמכם קודם כל- מה מעניין אותו? לכל נער יש תחביבים שונים, צבעים שהוא מתחבר אליהם וחפצים שונים שיקרים לליבו. נערים רבים אוהבים, למשל, לפתח אוספים כתחביב. נערים אחרים מתמקדים בצפייה בטלוויזיה או במשחקי מחשב ופלייסטיישן. ההבנה של צרכי הנער תהיה המרכיב המרכזי בקו העיצובי של החדר שתבחרו עבורו. ניתן לשלב אלמנטים שונים בצורת טפטים מעניינים שישקפו את אופיו של הנער על חלק מקירות החדר, בטקסטיל כגון מצעים, ווילונות וכדומה וכמובן במבנה הריהוט בחדר. כשמדברים על עיצוב חדרי נוער בנים יש להתחשב באלמנטים שבנים אוהבים.

מרכיב חשוב נוסף בעיצוב של חדר נוער לבן מתבגר הוא הפן החברתי. נערים מתבגרים אוהבים אומנם לסגור את דלת החדר שלהם בפני ההורים, אך באותה מידה הם אוהבים לארח ולבלות עם חברים בחדרם. יצירת פינות ישיבה לאירוח ולמשחק במחשב וצפייה בטלוויזיה, היא דבר חשוב שמייצר אצל הנער ביטחון ותחושת שייכות לחדר שלו. פינות כאלה יכולות להיות פופים, ספה או כורסאות שיצטרפו לריהוט הבסיסי בחדר. בנוסף, כדאי לחשוב על מיטה שיכולה להיפתח ולארח חבר ללינה.

המעצבת חגית סער תשמח לערוך היכרות מעמיקה עם המתבגר שלכם וליצור עבורו חדר נוער מעוצב שיהיה ספינת מבטחים בים הסוער של גיל ההתבגרות. כדי שגם אתם ההורים תוכלו להיות בטוחים שהבן שלכם יעבור את השלב הזה בחיים ברוגע ובשלווה ובכמה שפחות לחצים.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן