חדרי שינה ילדים

חדרי נוער לבנות בצבע לבן
אוגוסט 28, 2018
חדרי תינוקות יוקרתיים
חדרי שינה לבנים מעוצבים
אוגוסט 28, 2018

בכל חדר ילדים יש מספר רהיטים לילדים שבלעדיהם לא ניתן לנהל את הפעילות השוטפת. מדובר על מיטות, שולחן וכיסאות, ארונות, שידות, וכמו כן, בעדיפות שנייה, מדפים, קופסאות אחסון ועוד. עיצוב חדרי שינה ילדים מתחשב בכל הפריטים הללו ואפילו בעדיפות ראשונה בגלל הנוכחות והמרחב שהם תופסים. הרבה יותר קל לתכנן מיקומם של הרהיטים הגדולים ואחר כך לתכנן את מיקום המראה, הפוף, השטיח ויתר פריטי הנוי הנדרשים שאותם ניתן להזיז. כך, יודעים גם איזה קירות יהיו תפוסים ועל אלו ניתן לתלות מדפים, ארגוניות וכיוצא בזה.  

חדר שינה חלומי לילדים חייב להיות פונקציונאלי, ויחד עם זה, נאים. לעיתים, שני האלמנטים הללו מתנגשים אבל מעצבת יצירתית ובעלת כישרון יודעת לתכנן את החדרים בצורה נוחה למשתמשים ולדאוג שיהיו נעימים לשהייה. התכנון לוקח בחשבון מספר אלמנטים חשובים ובכלל זה: גודל החלל וצורתו, וכן, את אופי הדיירים, צרכיהם, טעמם ורצונותיהם. כמובן, שגם צרכי ההורים וטעמם נלקחים בחשבון. כל אלה יבואו לביטוי בחדרים שנועדו לשינה אבל מתנהלת בה גם פעילות אינטנסיבית אחרת.

הריהוט הכבד יונח לאורך הקירות כך שייווצר מרחב גדול במרכז לפעילות חברתית, למשחקים לתנועה ועוד. ילדים אוהבים להזמין אליהם חברים ומסתגרים איתם בחדר למשחקים, צפייה בטלוויזיה ועוד. רבים מהחברים נשארים מעת לעת ללינת לילה, ולכן, המיטות חייבות להיות מותאמות לכך. יש מיטות וחצי שניתן להניחם בחדרים מרווחים של לפחות 12 מ"ר. יש מיטות נפתחות וניתן למצוא פתרונות נוספים. בחדרים אלו יש צורך במתקני אחסון רבים בגלל שפע הפריטים הנמצאים בהם, ובכלל זה, ציוד ספורט, תיקי גן ובית ספר, משחקים ועוד. חדר נאה ובעל מראה הרמוני ימשוך אליו את הילדים שייהנו לשהות בו שעות ארוכות ביום וכמובן, גם לישון בו.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן