חדרי שינה מעוצבים לילדים

חדר תינוקות מהודר
אביזרים לחדרי ילדים
דצמבר 23, 2018
חדרי תינוקות
דצמבר 23, 2018

לילדים רבים יש רצונות משלהם והדבר מתבטא בהתנהלותם במשפחה הגרעינית ובסביבתם הקרובה. ילדים רוצים להיות שותפים להחלטות הקשורות בהם ובחייהם והדבר מתבטא, בין היתר, בעצוב החדרים בהם הם מבלים זמן רב. כאשר הרצונות הללו חופפים לרצונות ההורים, צרכיהם וליכולות הכספיות שלהם הרי שקצרה הדרך להזמין עבורם חדרי שינה מעוצבים. כל מה שניתן לעשות זה ליצור קשר עם מעצבת מקצועית ויצירתית ולפרוס לפניה את הצרכים והרצונות. היא תקיים מספר פגישות שיוקדשו לשיחות ותשאול הילדים אשר בעקבותיהן תדע למצוא את העיצוב המושלם עבור כל ילד.

עיצוב חדרי שינה יוקרתיים לנערות

לכל ילד יש אהבות משלו. בנות יכולות לאהוב דמויות ענוגות כמו: פיות, נסיכות ועוד. בנים אוהבים נושאים הקשורים לים, לדמויות מצוירות ועוד. בנות מעדיפות, לרוב, צבעים רכים כמו: ורוד, אדום ועוד, ובנים יעדיפו, לרוב, כחול ירוק ועוד. לכן הן יעדיפו גם חדרי שינה לנערות בצבע לבן. שילוב שבין אלמנטים אלו, ואחרים נוספים, יוליד רהיטים בקו עיצוב שייחד כל חדר בנפרד. יש צורך למצוא איזון בין רהיטים פרקטיים ונוחים שישמשו בצורה מושלמת את הילדים ובין עיצוב נאה שאנו פוגם. לא תמיד הדבר קל, אבל מעצבת המתמחה בתחום מנוסה בכך. בנוסף לכל אלו, היא תחשוב על ריהוט שישמש אותם לטווח ארוך ולכל תקופת התבגרותם.

הריהוט הינו דומיננטי ונוצר לטווח ארוך. אולם ניתן לרענן את החדר על ידי הוספת פריטים שונים שניתנים להחלפה ולשינוי במשך הזמן בהתאם לטעמם המשתנה של הילדים המתבגרים. מדובר על פריטים לאחסון, קולבים, שטיחים, וילונות, פרטי נוי שונים, תמונות ופוסטרים ועוד. מעצבת רואה את התמונה הכוללת ותמליץ על הפרטים השונים שיתאימו לעיצוב הכללי של החדר ואף יקלעו לטעם הילדים הגרים בו. מומלץ לפנות למעצבת בעלת מוניטין אשר מקדישה זמן רב לתכנון, עיצוב וייצור חדרי שינה מעוצבים לילדים.

 

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן