חדרי תינוקות מעץ מלא

מיטות מיוחדות לבנים
חדר ילדים בנים
פברואר 5, 2019
חדר תינוקות מהודר ריבוע
עיצוב חדר שינה לתינוקת
פברואר 5, 2019
חדר תינוקות מהודר

חדר תינוקות מהודר

למראה חדר התינוק יש חשיבות רבה. ההורים מעוניינים שהתינוק הרך המבלה זמן רב בשינה ישהה וירגיש בו בנוחות מקסימאלית. הם עצמם מעוניינים לבצע פעולות שונות הקשורות בתינוק בנוחיות רבה ועם בטיחות מושלמת לתינוק ולהם עצמם. האם המניקה רוצה, ולעיתים אף חייבת לשבת לאורך שעות ארוכות על כורסא מסיבית ונוחה. האב המחליף חיתול לילדו רוצה שידה בגובה הנכון, בעלת מגירות אחסון ומשטחים יציבים, וכן הלאה. חדרי תינוקות מעץ מלא יספקו את כל זה, ובנוסף, יוסיפו אלמנטים אחרים הקשורים ביופי, חום ואווירה. חדרי ילדים מעץ מלא זהו חלומם של כל הורים, הם יפים יורת, איכותיים יותר ונשמרים לזמן רב יותר.

חדרי תינוקות יוקרתיים

עץ מלא הינו עץ מסיבי שכמעט ואיננו מעובד ואין בו תוספות רבות. הוא כבד בגלל צפיפות החומר הרבה שיש בו. הוא נחשב לאיכותי יותר מסוגי עצים אחרים בגלל סיבות רבות. הוא קרוב לצורת הופעתו בטבע, ולכן, עמיד יותר לרטיבות ולבלאי. מכיוון שהוא לא עבר תהליכים כימים הוא בטוח יותר לשימוש בסביבת ילדים. ניתן לייצר מעץ מלא את כל מגוון הריהוט הקיים בחדרי תינוקות, ובכלל זה, מיטות, שידות החתלה, ארונות ועוד. מעצבת יצירתית תעצב את הריהוט  בסגנונות שונים על פי טעם ההורים. לעיתים בקווים נקיים, לעיתים בסגנון לואי עם פיתוחים וכותרות מסוגנות ועוד. חדרי תינוקות מעץ מלא הם יפים במיוחד.

מבחינים במגוון רחב של עצים המיועדים לייצור רהיטים. חלקם נפוצים ונחשבים לזולים ואחרים יקרים יותר. העצים הפופולאריים ביותר לייצור רהיטים הינם אורן, אלון, מהגוני, טיק בורמזי, גושני לבן ועוד. יש הבדלים ביניהם. האורן למשל, נפוץ וזול יחסית, בעוד הטיק הבורמזי נדיר ויקר יותר. רהיטים מעץ גושני יקנו לרהיטים מראה כפרי יותר והאלון מספק מראה טבעי וחם, וכן הלאה. ריהוט מעץ מלא ישדרג כל חדר תינוקות. מומלץ לרכוש רהיטים המעוצבים על ידי מעצבת בעלת מוניטין והמיוצרים תחת בקרת איכות מחמירה.

 

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן