חדרי תינוקות תאומים

חדרי תינוקות מחירים
אוגוסט 28, 2018
כורסא לחדר ילדים
אוגוסט 28, 2018

חדרי תינוקות תאומים

הם יצאו יחד לאוויר העולם, ועכשיו הם עומדים לחלוק את החדר שלהם לעוד שנים רבות, לפחות עד שיגדלו להיות אנשים קטנים. גידול תינוקות תאומים הוא אתגר גדול, לכן כדאי לבחור את החדר הנכון לזוג תאומים, כזה שיבדל ביניהם, אך לא ירחיק. חדר שיאפשר מרחב, וגם יכיל את כל מה שדרוש להורים ולילדים.

אתגר העיצוב של חדר לתינוקות תאומים מתחיל במקום. כדי לאפשר לינה בטוחה לשני תינוקות, כדאי להפריד ולבחור שתי מיטות תינוקות, אחת לכל תינוק או תינוקת. אם החדר גדול דיו, אפשר להציב את המיטות זו מול זו וביניהן שידת החתלה. כך תהיה לכל תינוק הפינה שלו, וגם קרבה מספקת כדי להתחיל את החיים יחד.

נוסף על מקום לינה, כדאי לחשוב על אחסון של כל בגדי התינוקות, הצעצועים והחפצים שנלווים לחדר תינוקות קלאסי. כאשר מדובר בתאומים, יש למצוא פתרונות אחסון יצירתיים יותר, שכן כמות החפצים היא כפולה. לבסוף, מומלץ לחשוב על מקום להורים. אם יש לכם שני תינוקות בני אותו גיל, רוב הסיכויים שתבלו בחדרם זמן רב בהשכבה, החלפת טיטולים, משחק או הלבשה.

מבחינה עיצובית, חדר תינוקות תאומים יכול להיות חדר תינוקות כפול, שבו הרהיטים מיוצרים בצורה זהה. אם תרצו דווקא לייצר נפרדות ואופי לכל תאום, תוכלו לבחור ריהוט שישלים זה את זה. בחירת הצבעים חשובה, המיקום של כל רהיט- המיטות, שידת ההחתלה, ארון הבגדים- כל אלה יחד ייצרו מרחב נעים ונוח. חגית סער מתמחה בעיצוב של חדרי תינוקות, וכל פרט בעיצוב החדר מתוכנן בקפדנות. כך תוכלו להיות בטוחים שבחרתם חדר מושלם עבור התינוקות שלכם, שיבלו יחד בחדר משותף ברוגע, ויוכלו להתפתח ולצמוח.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן