חדר חלומות לילדים

חדרי ילדים מפוארים
חדרי ילדים לשתיים
מרץ 28, 2019
רהיטים לתינוקות
יוני 23, 2019
חדרי בנות מעוצבים

חדרי בנות מעוצבים

לכל ילד יש אישיות אחרת ואת העולם הפרטי שלו והדבר ניכר ובולט בכל ההתנהלות שלו. הורים מעוניינים ברווחת ילדיהם ומשקיעים רבות בהם. תשומת לב רבה ביותר ניתנת לעיצוב חדריהם הפרטיים. הם רוצים שכל חדר אישי יהיה חדר חלומות המעוצב בדיוק על פי צרכי, רצונות וטעמו של המתגורר בו. חדר שיהיה מצד אחד פרקטי ושימושי, ומאידך, יפה ומגניב. מעצבת יצירתית יכולה לספק את רצון ההורים והילדים גם יחד ותתכנן חדר חלומות שישמש אותם תקופה ארוכה ועד תקופת ההתבגרות.

חדר תינוקות מהודר

לאחר שהמעצבת לומדת על אישיות הילד ומבינה את צרכיו היא תיגש למלאכה. ההחלטה הראשונה היא על נושא ורוח החדר. עולם האגדות לבנות, עולם הספורט או הים לבנים ועוד. המחשבה הבאה היא, לרוב, על פרטי הריהוט הנדרשים ועל עיצובם. הסיבה לכך היא נחיצותם והדומיננטיות שלהם. יש צורך בהחלטה על סוג המיטה. האם מיטה נפתחת עם מיטה נגררת מתחת או ארגז מצעים? האם מיטה וחצי או  מיטת קומותיים לחדר משותף לשניים? לאחר מכן, תחשוב על שולחן, ארון, מתקני אחסון, מראה, שידות ועוד. עיצוב חדרי ילדים זה סוג של הגשמת חלום עבור הילד שלכם. מעצבת חדרי ילדים כמו חגית סער תעשה את זה בצורה הטובה ביותר.

יש לבחור סגנון עיצוב של ריהוט. קווים ישרים? מעוגלים? עם פיתוחים? דלתות מחורצות? קשתות? ועוד. האם להשתמש בעץ מלא ואיכותי דוגמת אלון או טיק בורמזי יקר? או, לחילופין, עץ מעובד המומלץ פחות בשל איכותו? לאחר קבלת ההחלטות יש לעצב את החדר היטב כדי שיהיה מרווח. את הרהיטים למקם בפינות שונות ולהשאיר די מקום במרכז לתנועה חופשית, לפעילות ועוד. יש צורך לבחור את צבעי הקירות והריהוט שיהיו מותאמים אלו לאלו. יש צורך לבחור מוצרי טקסטיל ובין היתר: שטיח למרכז החדר, וילונות, כיסויי מיטה ועוד. פרטי נוי נאים, מתקני אחסון ועוד ישלימו חדר הרמוני ונעים לשהייה. חדר שילדים ישמחו לשהות ואף לארח בו.

 

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן