חדר ילדים בנים

עיצוב חדרי ילדים נסיכות
עיצוב חדר ילדים בממ"ד
פברואר 5, 2019
חדר תינוקות מהודר
חדרי תינוקות מעץ מלא
פברואר 5, 2019
מיטות מיוחדות לבנים

מיטות מיוחדות לבנים

בנים בגיל הילדות הינם, לרוב, נמרצים, תזזיתיים ופעילים. יש צורך לתכנן את החדרים הפרטיים שלהם בבית בהתאם לאישיותם, טעמם וכדומה. הרצון הוא ליצור חדר נאה, מרווח, בטוח ופרקטי. מעצבת יצירתית יכולה לעצב חדר בנים על פי נושא האהוב עליהם דוגמת חדר מלחים וים, חדר שיהיו בו מוטיבים ספורטיביים ועוד. לחילופין, החדר יכול להיות מעוצב בסגנון וינטאג', בסגנון קלאסי נקי ועוד. יש צורך להתחשב במידות החדר, להכניס בו את כל הריהוט הנדרש ולהשאיר חלל פנימי מרווח למעבר. כך יהיה ניתן לפרוס שטיח במרכזו, להניח פוף וכדומה.

חדרי ילדים מעוצבים מעץ מלא

בנים רבים אוהבים לשהות זמן בחדרם ועושים זאת לצורך משחק, צפייה בטלוויזיה, אירוח חברים, הכנת שיעורי בית וכמובן, למנוחה ושינה. המיטה צריכה להיות בעלת מזרן נוח, ולרוב, כזאת שניתנת להיפתח לצורך שינה משותפת עם חבר. השולחן אמור להיות מותאם לסביבת מחשב והארון לכלול את כל הפונקציות הנדרשות. בחירת הצבעים של הריהוט והקירות נעשית על פי טעם הבנים, ולרוב, יוחלט על צבעי כחול, חום, פסטל רכים ועוד. יש צורך בתאורת היצף. מנורות לילה, מנורות ספוט וכדומה. אלו יוסיפו מימד נוסף בלילה. חדרי נוער מעוצבים לבנים צריכים להיות מתאימים להם והעיצוב צריך להתבצע בשיתוף פעולה עם הרעיונות שלהם.

בנים צריכים פריטים שונים שנועדו לשימושם היום יומי. ובין היתר, ארגזי אחסון, מראות, מתלים, וילונות להצללה ועוד. פריטים אחרים משמשים לנוי, וכאן יכול הילד לבחור תמונות, פרינטים, וכדומה. כל הפריטים הללו ייבחרו מתוך התאמה לאופי החדר, אופי הילד וטעמו. פריטים אלו הם המוסיפים עניין, צבע וייחוד לכל חדר. הם במידה רבה פרי בחירה אישית של הילד עצמו או של ההורים המבינים לליבו של בנם. כל האלמנטים הללו גם יחד ישולבו בהרמוניה נהדרת אשר תיצור בחדר את האווירה הנעימה בה ישהה הילד בגפו או עם אורחיו. מומלץ להיעזר בשירותי מעצבת בעלת מוניטין בתחום.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן