חדר ילדים מכונית

ארגזי אחסון לחדר ילדים
ספטמבר 3, 2020
מיטה נפתחת לילדים
ספטמבר 3, 2020

מבין הרהיטים הנדרשים בחדר ילדים, למיטה יש מקום מכובד מאוד. היא חיונית ותופסת מקום רב. יותר מכך, למיטה בעלת מראה דומיננטי יש נוכחות רבה ובמקרים רבים היא תורמת מעבר לשימוש הנעשה בה. מיטת "נושא" היא מיטה כזאת. דוגמא מצוינת היא מיטת מכונית אשר ניתן להציב אותה בחדרי בנים אשר מתעניינים בתחום ובנושא. מיטה כזאת משנה באחת את מראה החדר ותורמת לאווירה הרצויה אותה רוצים להקנות. בהנחה שבכל עיצוב מתחשבים בדעתו של הילד הרי שכאן מושגות מטרות רבות נוספות.

חדרי ילדים חייבים להיות נוחים, פונקציונאליים ונאים, ובמקרים רבים, גם מיוחדים. חדר ילדים מכונית יקלע בצורה משולמת לטעמו של ילד וישדר גם נוחיות ופונקציונאליות. המיטה מרווחת וניתן לישון בה לבד או לארח חבר אחד לפחות לשנת לילה משותפת אליה ילדים אוהבים להזמין מעת לעת. ניתן להתאים לה מזרון נוח והשינה תהיה עמוקה ובריאה לאחר פעילות יום מגוונת ומאומצת. המיטה מגיעה עם דלת, ממש כמו במכונית, והעובדה הזאת אך מוסיפה לאטרקטיביות ולמראה שלה. דופן המכונית משמש כמעקה והדבר תורם לבטיחות השינה. למיטת מכונית יש גב מסיבי שניתן להישען עליו לצורך קריאת ספר וכדומה.

ניתן למצוא מגוון מיטות מכונית בעיצובי דגמי מכוניות שונים. הן תגענה בשלל צבעים ועיצובים וניתן להתאים להן כלי מיטה, כריות, שמיכות, כיסויי מיטה בשלל הדפסים וצבעים. יש שישלימו את המראה המיוחד והמעניין ויש שיציעו ניגוד למראה האקזוטי. ניתן כמובן, להחליף מוצרי טקסטיל אלו על פי עונות השנה, ימים מיוחדים ובאופן כללי על פי הצורך. סביב המיטה ניתן להוסיף רהיטים משלימים, מוצרי נוי ופריטים חשובים אחרים. חדר ילדים מכונית יהיה שונה, שובב ומגניב עבור הילד, והרצון לשהות בו ובמיטה יגבר.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן