חדר לבנות מעוצב

עיצוב חדרי שינה יוקרתיים לנערות
חדרי שינה לנוער מעוצבים
מרץ 3, 2019
חדרי ילדים מעוצבים מעץ מלא
שידות לחדר ילדים
מרץ 3, 2019
חדרי תינוקות מיוחדים

חדרי תינוקות מיוחדים

הורים דואגים לרווחת ילדיהם ומשתדלים להיענות לבקשותיהם השונות. הורים לבנות בגילאים שונים ירצו שחדריהן הפרטיים יתאימו היטב לצרכיהן. במקרים רבים, הם יזמינו עיצוב מודרני אשר יביא לידי ביטוי את מכלול הצרכים. הוא יעוצב בהתאם לטעמן, לרצונותיהן, לאופיין ועוד. תכנון כזה הינו מורכב ומחייב מהמעצבת הכנה מוקדמת אשר במסגרתה היא נפגשת  עם ההורים והבנות, מקשיבה ומקבלת מידע מגוון על אורח חייהם. על פי כל הנתונים הללו ועל פי פרמטרים אחרים דוגמת: גודל החדר, צורתו, מיקומו בבית ועוד מתבצע התכנון.

חדרי בנות מעוצבים

חדר מעוצב לבנות יכלול את כל הפריטים הנחוצים לחיי היום יום. יהיו בו כל סוגי הרהיטים, ובכלל זה, מיטה וחצי או מיטה זוגית מרווחת לשינה משותפת עם חברות. בנוסף, יהיה ארון שבו תהיינה, בין היתר, מגירות לתכשיטים, לאקססוריז, למכבנות וסיכות שיער ולפרטי נוי אחרים. יהיה שולחן כתיבה המותאם למערכת המחשב, תהיינה שידות מפוזרות בחדר. חלקן ליד המיטות, אחרות מתחת לשולחנות ועוד. יהיו ארגזים לאחסון, קולבים, ארגוניות על קירות, מדפים וכמובן מראה אחת לפחות. חדר שינה לבנות מעוצב צריך להיעשות בתיאום בין הילדה או הנערה למעצבת מומחית בנושא כמו חגית סער.

הרהיטים יונחו בפינות שונות ובאופן אשר ייצור חלל מרווח במרכז החדר. על הרצפה ניתן להניח שטיח או מחצלת נאה. מוצרי טקסטיל אחרים נדרשים הינם: וילונות, כיסויי מיטה וכריות ועוד. לקירות, לרהיטים ולפריטים האחרים ייבחרו צבעים רכים בגוני אדום בהיר, ורוד ועוד. כל התכנון ישאף ליצירת  עיצוב הרמוני אשר ייצור את האווירה האינטימית הדרושה לכל אחת ואחת. כל אחת תשמח להגיע לחדר ולארח בו חברות. מדי פעם ניתן יהיה לשנות את האווירה בחדר על ידי הוספת פריטי נוי, החלפת מוצרי טקסטיל לאחרים בגוונים שונים ועוד, כך, שהעיצוב יכול להיות דינאמי. מעצבת מוכשרת תתחשב על כל הפרמטרים הללו ואחרים נוספים, ומומלץ לרכוש שירותיה המקצועיים.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן