חדר שינה לילדים

מיטות לבנות מעוצבות
ארון כוורת לחדרי ילדים
אפריל 28, 2020
מיטות חדרי ילדים
מאי 23, 2020

חדר הילדים הינו חדר  השייך בלעדית לילד המתגורר בו. יחד עם זאת, הוא חדר אשר נוהגים לארח בו חברים למשחקים ובילויים משותפים, ומעת לעת, גם לשינה לילית משותפת.  אי לכך, יש משמעות מיוחדת לבחירת המיטה. המיטה היא אחד מהפריטים החשובים אם לא, החשוב ביותר. ניתן למצוא מיטות קומתיים שאל המפלס העליון עולים עם סולם, מיטות נפתחות עם ובלי ארגזי מצעים ועוד. המיטה כמו כל הריהוט תותאם על פי מידות החדר, צורתו  ואלמנטים נוספים בו. כל נערה רוצה לגדול בחדר שינה יוקרתי חגית סער יכולה להגשים את החלום.

ככלל, העיצוב חייב להיות פרקטי אבל גם נאה  במידה רבה. מעצבת חדר שינה לילדים תלמד על אופי הילד משיחות עם הוריו, ואם ניתן, גם מהכרות אישית עימו, תלמד על אישיותו, אורח חייו, רצונותיו ועוד. חדר השינה המעוצב יהיה בסגנון המתאים לו. לבת יותאמו נושאים מעולם האגדות, הפיות, הנסיכות וכיוצא בזה, ולבנים מעולם המלחים והים, הקסמים, וכדומה. בכל חדר יש צורך בשולחן, מיטה, ארון, שידות, מראות, ספריות, מדפים, כוורת, ארגזי אחסון וכדומה. הורים המבקשים להשקיע יעדיפו ריהוט מעץ מלא דוגמת: אלון, אורן, בוק, טיק בורמזי שנחשב ליוקרתי ביותר ועוד. גם אם חדר הילדים קטן מאוד, עדין ניתן לעצב אותו בסגנון מדהים.

 

עיצוב הרהיטים יכול להיעשות בסגנונות שונים. יש רהיטים בקווים ישרים, או מעוגלים. ניתן להוסיף פיתוחים שונים על הדלתות והמגירות ועוד. יש ריהוט בסגנון וינטאג', כפרי, ועוד. הריהוט יוצב בפינות ובמקומות אחרים בחדר אבל תמיד מרכז החדר יהיה חופשי וריק כדי לאפשר תנועה, מעבר ופעילויות שונות. יש צורך להוסיף מבחר של פריטים משלימים ובין היתר, מוצרי טקסטיל דוגמת: וילונות, שטיחים, כיסויי מיטה, וכן, פריטי נוי שונים המוסיפים חן, ועניין. ייבחרו צבעי קירות הולמים למין הילד וניתן להוסיף להם נגיעות צבע. הכול על מנת ליצור את האווירה ההרמונית, החמה והנעימה  הנדרשת בחדרי ילדים.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן