חדר שינה מעוצב לילדים

חדר תינוקות מהודר ריבוע
עיצוב חדר לתינוקת
פברואר 5, 2019
מיטות מיוחדות לבנים
עיצוב חדר ילדים משותף
פברואר 5, 2019

ילדים, בנים ובנות גם יחד,  מעוניינים שחדרם הפרטי בבית יהיה נאה ומותאם לצרכיהם ולטעמם. מעצבת יצירתית ומוכשרת תעצב חדר שינה מעוצב לילדים אלו בהתאם לאישיותם, אופיים וטעמם, וכל אלו מתנקזים לסיפוק צרכיהם. נכון הוא שחדרי ילדים מיועדים, בין היתר לשינה, אבל לא רק. חדרים אלו משמשים גם למנוחה, לבילוי, להכנת שיעורי בית, למשחק מול מחשב, לאירוח חברים לביקורים ומשחק, ללינה משותפת ועוד. החדרים צריכים להיות מותאמים לכל הפעילויות הללו, וכל הפריטים בהם כולל הרהיטים אמורים להיות פונקציונאליים ונאים גם יחד. חדרי תינוקות מעוצבים אמורים להיות נוחים לשימוש אך יפים למראה.

חדר תינוקות מהודרבכל חדר כזה חושבים קודם כל על הרהיטים. יש צורך במיטת ילדים שמאפשרת גם פתרונות שינה לאורחים. לכן, ניתן לעצב מיטות וחצי או מיטות נפתחות. יש צורך למצוא מקומות אחסון לכלי מיטה. לצד המיטות יש לבחור ארונות בגודל מתאים, בשולחן וכיסא, שידות, מדפים לקירות וכיוצא בזה. כל הריהוט הנ"ל תופס נפח ויש להכניסו לחדרים, שלרוב, שטחם הוא כבן, 12 עד 16 מ"ר. ניתן לעצב רהיטים בסגנונות נקיים, בסגנון לואי, עם פיתוחים ובלעדיהם, עם קפיטונז'ים כראש מיטה ועוד. מרבית הרהיטים מיוצרים מסוגי עצים שונים, כאשר הטובים ביותר ייוצרו מעץ מלא איכותי. בעיצוב חדרי תינוקות רעיונות יש המון, הרעיון הוא להפוך את הרעיון למציאות ובזה המעצבת חגית סער היא הטובה ביותר.

יש צורך ליצור חלל פנימי מרווח במרכז החדר שיהיה ניתן לנוע בו בקלות רבה. עיצוב החדר כולל בחירת צבעים לקירות או טפטים, בנוסף, פריטים ואקססוריז משלימים שחלקם שימושים ואחרים לנוי. מראות, מנורות לילה, קופסאות אחסון, רשתות השראה, תמונות ועוד הם פריטים חיוניים אשר יוסיפו עומק ועניין וישדרגו מראה של כל חדר ילדים. כמובן, שבחירת כל אלו תיעשה בהתאמה מלאה למין הילד ולטעמו. כל הורה אשר מעוניין להשקיע בעיצוב חדר בהזמנה פרטית יתרום לאיכות חיי ילדיו, ומומלץ שיקבל שירותים ממעצבת בעלת מוניטין.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן