כיסא נדנדה לתינוק

מיטה עם שולחן כתיבה
מרץ 28, 2019
חדרי ילדים מפוארים
חדרי ילדים לשתיים
מרץ 28, 2019

חדר תינוקות הינו אחד החדרים האינטימיים ביותר בבית. הוא יישאר כזה עד המועד בו יהפוך התינוק לפעוט ואפילו מעט מאוחר יותר. חדר כזה יעוצב כיאה לתינוק שזה עתה נולד וזקוק לחום, לאהבה ולשקט.  העיצוב יתחשב גם בצרכי האם המניקה, וכמובן, יהיה פרקטי ונוח לשימוש. מטבע הדברים, יש צורך לבחור ריהוט נדרש, וכן, פריטים נוספים ניידים דוגמת כסא נדנדה שניתן להניחו בחדר או במקומות אחרים בבית. כמובן, שיהיה צורך במיטה מעוצבת ובטיחותית, בשידת החתלה, בכורסה או כסא נוח לאם המניקה, בארון בגדים, במיטה נוספת שתאפשר שינה של מבוגר בעיתות נדרשות ועוד.

חדרי תינוקות מיוחדים

מבחינים בסוגים שונים  של כסאות נדנדה שחלקם הגדול מגיע עם רגליים או  בסיסים רחבים המוצבים על הרצפה. הם מגיעים עם מפרטים מגוונים ובגדלים שונים המותאמים לתינוקות בגילאים, במידות ובמשקלים שונים. כולם ניידים וקומפקטיים. יש מתקפלים, חשמליים, רוטטים, עם ויברציות, עם מהירויות שונות ועוד. חלקם מגיעים עם מוזיקה מרגיעה ו/או קולות מהטבע. בחלקם יש דמויות תלויות מעל. המושבים והכרית עשויים מבד רך שניתן לשלוף ללא קושי ולכבס. חדרי ילדים קטנים צריכים להתאים לצרכיהם, כולל האביזרים שאנו מכניסים לתוכם, מעצבת חדיר ילדים מנוסה כמו חגית סער תוכל לעזור לכם.

בכולם יושם דגש רב על בטיחות. השלד ייוצר מחומרים חזקים המסוגלים לשאת משקל של לפחות 11 ק"ג. יותקנו עליהם אלמנטים המונעים החלקה. יהיו ידיות אחיזה מסיביות לנשיאה בטוחה ויעילה. הכריות והמושב יהיו בטיחותיים לתינוק וכן הלאה. הם ישמשו למטרות שונות: למשחק, לנדנוד, להאכלה, להרגעה ועוד. ניתן לשאת אותם אל מחוץ לבית ולכל מקום אליו רוצים לנסוע, בין אם זה פיקניק בטבע, אצל בני משפחה וחברים וכדומה. ניתן לקנות או להזמין אותם כבר סמוך לאחר הלידה ולהציבם במקום מתאים בחדר או בבית. מומלץ לרכוש כיסאות נדנדה איכותיים המיוצרים על ידי יצרנים בעלי מוניטין בתחום.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן