מיטה וחצי לילדים

מיטות מיוחדות לבנים
מיטת קומותיים לילדים עם מגלשה
מרץ 3, 2019
חדר נערות מפואר
עיצוב חדרי שינה לבנות נוער
מרץ 3, 2019
חדרי בנים מעוצבים

חדרי בנים מעוצבים

החדר ה"פרטי" של הילד בבית שייך אך ורק לו, ואליו הוא מגיע לנוח, לישון, להכין שיעורי בית, לשחק ואף לארח חברים. חברים אוהבים לבלות שעות רבות יחד, ובין היתר, לישון אחד אצל השני. הצורך בלינה משותפת כזאת מחייב פתרונות שינה מתאימים. מיטה וחצי לילדים היא פתרון נהדר אותו מבקשים ילדים והורים רבים גם יחד. מידות סטנדרטיות של מיטה וחצי הן 2 מטר אורך על 1.20 רוחב. אבל ניתן להזמין גם מידות מעט גדולות יותר. כאשר המיטות מוצמדות לקיר אזי נשאר די מקום ליתר הרהיטים ולפריטים נוספים אותם שמים בחדרי ילדים. מיטה של נסיכות בגודל מיטה וחצי יכולה להיות מרשימה מאוד בחדר של בנות.

מיטות ילדים קטנים

מעצבת רהיטי ילדים תעצב כל מיטה וחצי בהתאמה לעיצוב הכללי של החדר. יש צורך לבחור את מסגרת העץ והשלד ממנו עשויה  המיטה. עץ מלא הוא היוקרתי ביותר, עץ מעובד לסוגיו הוא זול יותר, ולכן נפוץ בהרבה. עיצוב יכול להיות בסגנונות שונים ובין היתר, עתיק, כפרי, וינטאג', מודרני ואחר. שאלות אחרות הן אם לתכנן ולייצר מיטה וחצי לילדים שהינה מתכווננת? האם להוסיף ארגז מצעים? וכדומה  בנוסף לכך, יש לבחור את סוג הבד אשר מוסיף את הצבעוניות הדרושה.

תכנון חדר מעוצב נעשה על פי גודלו וצורתו, על פי צרכי הילדים, אופיים, טעמם ורצונותיהם. מעצבת תבדוק כל אלו ופרמטרים נוספים לפני שתעצב  את החדר לפרטיו. היא תכוון לכך שהחדר יהיה פונקציונאלי, שכל הרהיטים, ובכלל זה המיטה, יהיו נוחים לשימוש וכל דבר יונח במקומו עד כדי יצירת הרמוניה מושלמת. במצב כזה ירצו הילדים לשהות בחדר שעות רבות, ליהנות ממנו ואף להזמין אורחים למשחקים, ללימוד ולבילוי משותף. מומלץ לפנות אל מעצבת בעלת ידע וניסיון מוכחים. היא תכננן ואף תייצר את הרהיטים בקפדנות רבה ועם גימור מושלם.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן