מיטה משולבת עם שולחן

סידור חדר ילדים
מרץ 3, 2019
מיטות מיוחדות לבנים
מיטת קומותיים לילדים עם מגלשה
מרץ 3, 2019
חדרי בנים מעוצבים

חדרי בנים מעוצבים

כל חדר ילדים חייב להיות פונקציונאלי ונאה. שטחם של חדרים אלו נעים, לרוב, בין 12 ל15 מ"ר ובתוך החלל הזה יש צורך להכניס ריהוט לסוגיו, מתקני אחסון ופריטים נוספים על פי בחירה והצורך. הריהוט, מטבע הדברים, הוא בעל הנפח הגדול ביותר ויש לו נוכחות רבה. בשל הסיבות הללו, ואחרות נוספות, יש להקדיש תשומת לב רבה לסידור החדר כך, שכל רהיט יונח במקום הראוי ועדיין יישאר די מקום במרכז החדר. וזאת, כדי שיהיה שטח מרווח, שיהיה ניתן לפרוס עליו שטיח, להניח פוף  ועוד. מיטה לבנים או לבנות עם שולחו כתיבה יכולה להיות מאוד נוחה ויעילה.

חדר ילדים מהודראחת האפשרויות העומדות בפני מעצבת ריהוט ו/או מעצבת חדרי ילדים היא למצוא רהיטים משולבים. כאלו אשר תופסים שטח קטן יותר ועדיין ניתן להשתמש בהם בצורה נוחה. מיטה משולבת עם שולחן היא דוגמא טובה מאוד לרהיט כזה. הרעיון הוא שהשולחן יהיה במפלס התחתון ואילו המיטה מעליו. השולחן יהיה מותאם לכתיבה, לעבודה עם מחשב ולעוד פונקציות, ואילו, אל המיטה ניתן לעלות באמצעות סולם או מדרגות בנויות אותם ממקמים בצמוד לפאת השולחן. כך מקבלים שתי פונקציות חשובות בחדר על שטח אחד.

עיצוב של רהיט משולב זה הינו משימה די מורכבת מאחר ויש צורך למצוא פתרונות שונים לתאורה, לאחסון חפצים, לישיבה נוחה, להתאמת כסאות ועוד.מיטות מיוחדות צריכות להיות גם יעילות ונוחות. מעצבת יצירתית יכולה לפתור בעיות אלו על הצד הטוב ביותר. שולחן כתיבה קטן במידותיו ממיטה. ניתן להחליט ששטח השולחן יהיה זהה בגודלו לזה של המיטה, ואפשר להחליט שהוא יהיה קטן יותר ובחלל שנותר לבנות מדפים ותאי אחסון לכל מטרה. מומלץ להזמין עיצוב ובניית מיטה משולבת עם שולחן ממעצבת רהיטי ילדים בעלת מוניטין. היא תשלב הריהוט הנ"ל יחד עם ריהוט אחר נדרש בתוך החדר בהרמוניה נהדרת.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן