מיטה עם שולחן כתיבה

מיטות מגניבות לילדים
מרץ 28, 2019
כיסא נדנדה לתינוק
מרץ 28, 2019

חדרי ילדים רבים הינם קטני מידות ויש צורך לעצבם מתוך מחשבה על ניצול מקסימאלי של כל סנטימטר מרובע בהם. מטבע הדברים, הרהיטים הם הפריטים תופסי השטח והנפח הגדולים ביותר בכל חדר ובהם יש צורך להתמקד. למעשה, קיימים פתרונות יצירתיים מאוד אשר משלבים שימושים שונים של רהיטים. אחד מהם הוא שילוב של מיטה עם שולחן כתיבה. הרעיון העומד מאחרי רעיון זה הוא שהמיטה תהיה גבוהה ותוצב מעל שולחן כתיבה הממוקם מתחתיה.

חדרי ילדים מעוצבים מעץ מלא

הרעיון הינו חכם אבל יש לעצב את שני הרהיטים הללו באופן שלא יפריעו אחד לשני ובעצם ישלימו זה את זה. אל מיטה מוגבהת יש לעלות בסולם. ניתן למקם את הסולם מצד ימין או שמאל של השולחן. במידה ויש די מקום מהצד השני ניתן להתקין מגלשה נאה מצידו השני אשר תוסיף עניין ושובבות לחדר. המיטה תהיה יציבה ותכלול מעקות חזקים למניעת נפילות בשעת השכיבה והשינה. ייבחר מזרון מתאים וניתן להניח כלי וכיסויי מיטה צבעוניים שיוסיפו אווירה נעימה. חגית סער יכולה לעצב לכם מיטה של נסיכות או כל עיצוב אחר שתבחרו בשילוב עם שולחן כתיבה.

השולחן עצמו יהיה מתחת למיטה ויש צורך לעצבו כך שיהיה די מקום למחשב, לספרים, מחברות, קלסרים, מעמדי שולחן, עטים ועפרונות וחפצים אחרים. במידה ויש מדפסת משולבת יימצא לה  מקום מתחתיו על בסיס מיוחד או על שידה ניידת  המיועדת גם לאחסון. יש צורך בתאורה מתאימה המאירה היטב את החלל החשוך שהמיטה העליונה יוצרת. מיטה עם שולחן כתיבה מיוצרים מחומרים שונים שהבולטים בהם הם עץ לסוגיו ומתכת. העץ מקובל יותר בשל היותו טבעי, בגלל החיוניות שהוא מספק ועוד. ניתן לעצב את כל המערכת הזאת בעיצוב מודרני ובקווים נקיים המאפיינים חדרי ילדים ולהתאים לה צבעים נאים שישלימו אותה. היא תעוצב תוך כדי הקפדה על הרמוניה נכונה עם יתר הפריטים בחדר.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן