מיטות חדרי ילדים

חדר שינה לילדים
מאי 23, 2020
מיטות תינוק מעוצבות
מאי 23, 2020

כל חדר ילדים יש לצייד בפריטים שונים שהחשובים ביניהם הם הרהיטים. רהיטים חייבים להיות פונקציונאליים, בטוחים ונוחים לשימוש, ויחד עם זה, נאים. מבין כל הרהיטים למיטות יש חשיבות מיוחדת בגלל בהן חייבות להיות מותאמות לשינה נוחה ונעימה. הילד עוסק כל היום בפעילות אינטנסיבית ושינה בריאה תגרם לו לצבור כוחות מחודשים להמשך פעילויותיו. ניתן לעצב חדר ילדים  שהמיטה במרכזו בדגש על ריהוט העשוי מעץ מלא איכותי. ניתן לבחור בעץ, אורן, אלון, בוק, טיק בורמזי שנחשב לעת יקר ואיכותי מאוד ועוד.

ילדים אוהבים לארח בחדריהם חברים לשנת לילה משותפת, ומשום כך, יש צורך, בין היתר, לבחור את המיטות המתאימות לאירוח כזה. ניתן לעצב מיטה נפתחת שיש בה גם ארגז מצעים. בחדרים קטנים – מיטות קומתיים עם סולם. בחדרים מרווחים מעט יותר ניתן להציב מגלשה מהצד השני של המיטה. היא מגבירה את תחושת השובבות שבחדר ויוצרת אווירה כיפית האהובה בקרב ילדים רבים. בחדרים צפופים ניתן למקם את המיטה מעל לשולחן ובכך לחסוך במקום יקר. ישנם אלפי פריטים משלימים לחדרי ילדים שיכולים לתת לחדר לוק מקסים.

בכל מיטה ניתן לשלב אלמנטים שונים. יש צורך במעקה בטיחות שנתן להרימו ולהורידו בעת הצורך. יש מיטות המגיעות עם גב עליו ניתן להניח כרית ולהישען אגב קריאת ספר או עיון במגזין טבע לילדים וכדומה. עיצוב המיטה יכול להגיע עם קווים ישרים או מעוגלים. ניתן להוסיף פיתוחים שונים להגברת הדקורציה והעניין. יש מיטות בסגנון כפרי, וינטאג' ועוד. הצבע הנבחר למיטות יותאם למין הילד ולסגנון העיצוב, וכאן באים בחשבון צבעים בהירים דוגמת: לבן, חום, תכלת וכדומה. להשלמת מראה המיטות ניתן לבחור בכיסויי מיטה צבעוניים המוסיפים עניין ואווירה שובבה, כריות פרחוניות או עם כיסויים מעוטרים בנושאים השייכים לעולם הילדים ועוד. חושבים על עיצוב חדר בנים? תחשבו על חגית סער

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן