מיטות ילדים מעוצבות

חדרי תינוקות מיוחדים
רעיונות לעיצוב חדר ילדים
ספטמבר 26, 2018
חדר נערים מפואר
חנויות ריהוט לתינוקות
אוקטובר 29, 2018
מיטות ילדים קטנים

מיטות ילדים קטנים

הורים מבקשים להעניק לידיהם חיים נוחים ובטוחים, הדאגה לקיום צרכיהם ולרווחתם נעשית בדרכים שונות, ובין היתר, בעת שהייתם בבית. חדרי הילדים הוא החלל הפרטי והשייך אך ורק להם והרצון והצורך הוא ליצור בו אווירה נעימה לצד פרקטיות נדרשת. בכל חדר ילדים יש צורך בריהוט מתאים שתופס מקום רב ובולט. מיטות הן רהיטים שניתן לשלב בהם פרקטיות ועיצוב נאה. רבים מההורים מבקשים מיטות מעוצבות לילדיהם ואחת הדרכים המתאימות ביותר היא לפנות אל מעצבת המתמחה בעיצוב מיטות נאות. בנוסף למיטות, יש צורך, כמובן, ברהיטים נוספים אשר נחיצותם נקבעת על פי גיל ומין הילד, צרכיו, תחביביו ופרמטרים אחרים הקשורים בו ובחייו.

עיצוב פנים חדרי ילדים

מיטות נועדו בראש וראשונה לשינה, הן חייבות להיות נוחות ובעלות מזרנים המאפשרים שכיבה נוחה שתעניק שינה עמוקה. ילד מטבעו הינו פעלתן ומבלה את מרבית שעות היום בהתרוצצות. משום כך, הוא אמור לצבור כוח בשינה בשעות הלילה. מיטה מעוצבת ונאה תוסיף רוגע לחדר, תשדר אינטימיות לה נזקק הילד ותוסיף רבות להעברת שעות שינה נינוחות. מעצבת אשר מעצבת את המיטה על פי בקשות  לקוחותיה לוקחת בחשבון גם את אישיות הילד ומתאימה את העיצוב אליו.

הן העיצוב והן ייצור המיטות נעשים בתשומת לב רבה ולאורך שעות עבודה רבות. כמובן, שהדבר משפיע מאוד על המחיר שנגזר מההשקעה הרבה בשעות עבודה ובחומרים מעולים. העץ שממנו מיוצרות המיטות הינו מובחר, הייצור עצמו נעשה בצורה מוקפדת תוך בקרה מחמירה. ניתן להזמין מיטות מגוונות ולשלב אותן בתוך חדרי ילדים בסגנונות שונים עם צבעים רגועים וסולידיים דוגמת: לבן, ורוד תכלת וכדומה. מיטות וחדרי ילדים המשדרים יוקרה יתאימו מאוד להורים אשר ידם משגת ואשר מוכנים להשקיע בילדיהם. השקעה זאת תיטיב עם הילדים, ובוודאי, עם הוריהם.  חגית סער היא מבין מעצבי חדרי הילדים המוכרים והטובים במדינה, כל חדר שהיא מעצבת היא משלבת נוחות ויופי עם איכות.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן