מיטות ילדים קטנים

עיצוב חדר שינה לילדים
ספטמבר 3, 2020

בחדרי ילדים קטנים יש צורך בריהוט מגוון כולל מיטות המותאמות לצרכיהם. בחדר שבו יש קו עיצוב אחיד תהיה התייחסות חשובה ומיוחדת למיטה בגלל גודלה, הנוכחות שלה והמרחב שהיא תופסת. בחירתה היא פונקציה של צרכי הילד, טעמו האישי וטעם ההורים. המעצבת תשים דגש על בטיחות, פונקציונאליות, נוחות, וכמובן, על המראה הנאה. הורים רבים מבקשים מיטות אשר תשמשנה את הילדים גם לשנים הבאות. והדבר אומר, בין היתר, מיטות נפתחות אשר בבוא העת יוכלו לארח בהן חבר לשינה משותפת.

בקשה אחרת מצידם היא תכנון מקומות אחסון מתחתה לכלי מיטה, שמיכות, צעצועים ומשחקים. מעצבת מוכשרת יכולה לתכנן את כל החדר מתוך התייחסות לכל רהיט בנפרד עד ליצירת הרמוניה נפלאה. בגלל גודלה תוצב המיטה בצמוד לאחד הקירות הנבחרים. בקצה אחר של החדר יהיה ארון ובמרחק מה ממנו השולחן והכיסאות. הם יוצבו כך שמרכז החדר יהיה פנוי למעבר ולתנועה. את המיטות ניתן לעצב בסגנון קלאסי נקי, בסגנון מעוגל וכדומה, עם פיתוחים ועיטורים המוסיפים עניין או בלעדיהם.

הצבעים יותאמו למין הילד אבל ניתן גם למצוא צבעים ניטראליים. ניתן לצבוע צבע אחיד או לשלב שני סוגי צבעים לצורך גיוון מושלם. מיטות ילדים קטנים מעץ מלא נחשבות למיטות הטובות ביותר. עץ מלא הינו כבד ומסיבי ומביא לתוך החדר את הטבע. הוא יציב ומעובד בצורה מינימאלית. אינו מתבלה במהירות ויכול להחזיק מעמד זמן רב. עצי אורן, אלון, טיק ומהגוני משמשים לייצור רהיטים לבית והבחירה בהם היא גם עניין של תקציב. מזרון מתאים ישלים מיטה מושלמת למנוחה ושינה ערבה. על מיטות ילדים קטנים ניתן להניח כיסויי וכלי מיטה צבעוניים אשר יוסיפו חן ועליזות. ניתן להחליף אותם מעת לעת ובבת אחת לשנות את אווירת החדר.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן