מיטות לחדרי ילדים

אביזרים לחדרי תינוקות
דצמבר 23, 2018
חדר תינוקות מהודר
רעיונות לעיצוב חדרי ילדים
דצמבר 23, 2018

מכל הרהיטים אשר נמצאים בחדרי הילדים, המיטות הן אלו תופסות את הנפח הרב ביותר. ילדים רבים אינם מסתפקים במיטות יחיד אלא מבקשים מיטות וחצי מסיבות שונות. אחת החשובות שבהן היא האפשרות לארח לשנת לילה חברים. סיבות אחרות לכך הינן שהן מרווחות ונוחות יותר, וניתן להשתרע, לקפוץ, לשבת עליהן, וכמובן, להתכרבל בעת הצורך עם שמיכת חורף מחממת. הורים המוכנים להשקיע מכספם לטובת ילדיהם ירצו מיטות מעוצבות אשר יהוו חלק בלתי נפרד מעיצוב כולל של כל חדר הילדים. לצד המיטות תעצב ותייצר מעצבת ארונות, שולחנות וכיסאות, ארגזי מצעים וריהוט נדרש אחר. אם כבר מעצבים חדר לילדים אז עדיף לרהט אותו במיטות מיוחדות ויפות כמו של חגית סער.

מיטות ילדים קטנים

עיטורים שונים ועוד. המיטות היקרות והטובות ביותר מיוצרות מעץ מלא. ניתן למצוא עצים יקרים אשר מיועדים לייצור רהיטי איכות וביניהם, טיק, אלון, מהגוני ועוד. ייצור מיטות אלו נעשה באמצעות מכשור חשמלי ומקצועי, והגימור בשל כך הינו מושלם. צבעי מיטות לחדרי ילדים יהיו בעיקר על בסיס מים שאינו פוגע מבחינה בריאותית. בכל רהיט כזה תהיה השקעה רבה מאחר והוא אינו נוצר בסדרת ייצור ובשל סיבות אחרות.

מיטות נועדו להיות בטיחותיות ונוחות לשינה. הן תהיינה מסיביות ויציבות. מתחתן או לצידם יהיה צורך בארגזי מצעים. עליהן יונחו מצעים, כריות, שמיכות וכדומה. כל מוצרי הטקסטיל הללו יכולים לשדרג מראה של מיטה וחדר. בזכותם, ובאמצעות שטיחים, וילונות ופרטי נוי אחרים ניתן לרענן כל חדר ולהקנות לו עניין חדש מדי פעם. כל חידוש מוצלח טוב לנפש לנשמה ויתקבל בברכה על ידי הילדים וההורים גם יחד. מעצבת יצירתית תסייע לכל מזמין בבחירת האביזרים הנלווים למיטות בחדרי הילדים.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן