מיטות מגניבות לילדים

עיצוב חדרי ילדים נסיכות
רהיטים לילדים
מרץ 28, 2019
מיטה עם שולחן כתיבה
מרץ 28, 2019

מבין הרהיטים הנדרשים והחשובים ביותר בכל חדר ילדים ניתן למנות את המיטות. מיטה היא רהיט גדול תופס נפח, ומשום כך, דומיננטי ובולט בכל חדר ילדים שמידותיו הינן לרוב, צנועות. לכן, יש לעצב מיטה נוחה אבל גם כזאת שתהיה מגניבה ותמשוך את עינו ותשומת ליבו של כל אחד. ניתן למצוא מספר סוגי מיטות אופייניות. מיטות בודדות, נפתחות עם מיטות נגררות תחתיות, מיטות עם ארגז תחתון למצעים, מיטות וחצי מיטות קומותיים ועוד. לכל מיטה יש להתאים מזרון נוח. לא משנה אם אתם מעוניינים במיטת נסיכות או מיטת גיבורי על, חגית סער היא מעצבת מיטות ילדים מנוסה ומומלצת.

עיצוב חדרי שינה יוקרתיים לנערות

בחירת המיטה היא עניין של טעם, צורך ורצון. כמובן, שילדים אשר מרבים לארח חברים ירצו מיטות שניתן לישון בהם שניים ואפילו שלושה וארבעה ילדים. מיטות מיוצרות לרוב, מעץ לסוגיו. הטובות, המסיביות והיקרות מהן עשויות מעץ מלא. יש רשימה ארוכה של עצים מהם מכינים ריהוט. הבולטים בהם הם האורן והאלון. אבל הורים המבקשים מיטות יוקרתיות יבחרו בטיק בורמזי שנחשב ליקר מאוד. ניתן לייצר מיטות מעץ מעובד לסוגיו ואלו נחשבות למיטות עממיות יותר.

מיטות מגניבות לילדים הן מיטות מעוצבות בסגנונות שונים. יש את הסגנון בעל הקו הנקי המודרני. יש מיטות עם פיתוחים וסלסולים, אחרות עם קווים מעוגלים, קשתות וכדומה. האלמנטים סביב המיטה הם אלו שלעיתים מוסיפים את השובבות והעניין. כל מיטת קומותיים אפשר לצייד מצד אחד בסולם עץ נאה ובצד השני במגלשה צבעונית. ניתן לעצב גב מיטה מיוחד עם פיתוחים מרובעים שעליהם ניתן לתלות צעצועים בובות ועוד. כיסויי וכלי המיטה מוסיפים צבעוניות ועניין. ניתן למצוא כלי מיטה עם הדפסים מעניינים מעולם הילדים, הפרחים, הדמויות המצוירות ועוד. כל אלו ועוד ייבחרו בהתאם לסגנון ולעיצוב אחיד ויוסיפו לאווירה העליזה והצבעונית של  החדר. מומלץ לקבל שירות ממעצבת יצירתית ובעלת מוניטין בתחום. חגית סער, מעצבת חדרי ילדים מובילה בתחומה וביכולותיה בעיצוב.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן