מיטות מיוחדות לילדים

מיטות יוקרה
אוגוסט 28, 2018
מיטות מעץ מלא
אוגוסט 28, 2018
חדרי ילדים מפוארים

חדרי ילדים מפוארים

מיטות מיוחדות לילדים

ילדים חווים את העולם כמקום מופלא ומלא הרפתקאות. אגדות, מעשיות וסיפורים פנטסטיים הם חלק חשוב בעולם הילדים, במשחקים שלהם, בסיפורים שהם מספרים זה לזה ושההורים מספרים להם, וכמובן- בחלומות שלהם. חדר השינה של הילדים הוא המקום החשוב ביותר להתפתחות עולמם היצירתי של הילדים. בו הם מרגישים כל יכולים, ויש להם את החופש לחלום ולהגשים חלומות. אחת הדרכים לייצר מרחב שכזה, היא מיטה מיוחדת שמעוצבת בהתאם לאופי ולטעם של הילד. מיטה היא לא רק רהיט פונקציונלי שעליו להיות בטוח ועמיד לשנים רבות. היא יכולה להיות אביזר עיצובי של ממש.

מיטה מיוחדת יכולה להפוך חדר סטנדרטי לחדר נסיכות, לארמון של ממש. היא יכולה להפוך חדר ילדים פשוט לחדר מלא בקסם. כל ילד הוא עולם ומלואו, ולכל ילד יש סיפור שונה אליו הוא מתחבר, והריהוט בחדר צריך להיות כזה שמשקף את העולם הסיפורי של הילד. חדר עם אופי של ספינת מלחים, חדר נסיכות או פיות, חדר ארמונות מלכים קסומים- כל אלה מתחילים במיטה מיוחדת שנותנת את האופי לחדר כולו. שאר הרהיטים בחדר יחברו לקו העיצובי של המיטה, ישלימו אותה ויחד יצרו חוויה כוללת של חיים בעולם קסום ומופלא שרק ילדים יכולים לחיות בו.

מיטות מיוחדות לחדרי ילדים הן כבר מזמן לא גימיק עיצובי, אלא אלמנט חשוב בעולמם של הילדים. חגית סער היא מעצבת ששואפת השראה רבה מעולמות פנטסטיים, מאגדות ילדים מלאות קסם. המיטות המיוחדות שהיא מעצבת מייצרות חלל שגורם לתחושה של חיים במעשייה מעולם הפנטזיה, משולבת בפרקטיקה מודרנית שמותאמת לצרכים של הילדים ושל המשפחה כולה.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן