מיטות נוער מעוצבות

מיטות ילדים קטנים
חדרי שינה לילדים
ספטמבר 26, 2018
עיצוב פנים חדרי ילדים
עיצוב חדר לתינוק בן
ספטמבר 26, 2018
חדר נסיכות בלבן

חדר נסיכות בלבן

מיטות נוער מעוצבות

הילדים גדלו והגיעו לגיל ההתבגרות? מזל טוב! גיל הנעורים הוא השלב המרגש והמורכב ביותר בחיים, שלב שבו כל אחד מוצא את דרכו בעולם. אם הילד שלכם הגיע לשלב הזה, זה אומר שהגיע הזמן להחליף את מיטת הילדות שלו במיטת נוער שתמשיך אתו עד הצבא, ואפילו אחרי.

ראשית, יש לבחור את סוג המיטה. מיטות נוער יכולות להיות מעוצבות כמיטה וחצי או כמיטת יחיד נפתחת. ניתן לשלב בהן מקומות אחסון מוסווים וגלויים כאחד, מבלי לגרוע ביופי הרהיט ובגימור החיצוני שלו. בנוסף, כדאי לבחור צבעים שישתלבו היטב בחדר הקיים, וכמובן- שלא ימאסו על הנער או הנערה בעוד מספר שנים כשיהיו מבוגרים יותר. מומלץ לבחור בצבעים ניטרליים, נעימים ורגועים, שישרו אווירת ביטחון ושלווה בחדר. אלמנט נוסף שיש לקחת בחשבון בעיצוב של מיטה לחדר נוער הוא מבנה החלל של החדר. אמנם המיטה היא הרהיט החשוב ביותר בחדר הנעורים, אך יש לתת תשומת לב גם לשאר הרהיטים בחדר ולשילוב בין המיטה ובינם. כמו כן ניתן לדמות את המיטה כמיטת נסיכה לילדה או של גיבור אהוב לילד.

מיטת נוער מעוצבת ברמה גבוהה היא מיטה שצורתה תותאם במדויק לנער, לצרכים שלו ולחדר הקיים. ישנה עדיפות גבוהה למיטות מעץ מלא, אשר מיוצרות במלאכת מחשבת ובתשומת לב רבה לפרטים הקטנים והגדולים כאחד.

מיטת נוער היא מקום מפלט עבור מתבגרים. בגיל הסוער הזה, למיטה ישנה חשיבות רבה שכן נערים ונערות מבלים ימים שלמים במיטה שלהם. בין אם מדובר בשינה, בהכנת שיעורי בית, במשחק במחשב או בצפייה בטלוויזיה- את כל אלו בני נוער נוהגים לעשות מהמיטה. חגית סער היא מעצבת שידועה ביכולתה לקחת חזון ודמיון של ילדים ובני נוער, ולהפוך אותו לריהוט איכותי, עמיד, אמין ובטוח.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן