מיטות עץ מלא לילדים

ריהוט לחדר ילדים
יוני 23, 2020
מיטת ילדים גבוהה
יולי 2, 2020

בכל חדר ילדים יש צורך במיטה מתאימה שאותה בוחרים על פי מאפיינים שונים. מיטה הינה רהיט בעל נוכחות והתופס נפח ומייצרים אותה לרוב, מעץ. מיטות עץ מלא לילדים מומלצות מאוד בשל היתרונות הרבים שהעץ מספק. הוא נאה, מסיבי ובעל מראה טבעי חם. העיבוד שלו מינימאלי ללא שימוש מוגזם בחומרים כימיים, וכן, אינו מתבלה בקלות. ניתן למצוא מגוון של עצים מהם ניתן להכין מיטות וריהוט ילדים אחר ובין היתר: אורן, אלון, בוק, טיק בורמזי ועוד. מיטות עץ מלא מתאימות גם לחדרי ילדים לשתיים.

מעצבת מקצועית ויצירתית יכולה לעצב את המיטה במבחר סגנונות ועל פי צרכי וטעם ההורים. יש עיצוב בקווים ישרים או עגולים אליהם ניתן להוסיף, פיתוחים ודוגמאות. יש בסגנון כפרי או וינטאג' אהובים וכדומה. יש צורך למצוא פתרונות שינה לילד עצמו וגם לחברים המגיעים לשנת לילה. אחד המקובלים הוא מיטה נפתחת שהתחתית מונחת על גלגלים ויכולה להישלף בקלות. ניתן להוסיף מתחתיה ארגז למצעים. כל המערכת הזאת לא תהיה גבוהה מדי. בכל מקרה, יותקן מעקה בטיחות, ולעיתים, גם גב מיטה שניתן להישען עליו בעת הישיבה. מיטות חדר ילדים מוסיפות המון לסידור חדר הילדים.

ייבחרו צבעים מתאימים למין הילד. כחול, ירוק,  ועוד לבנים, אדום, ורוד וכדומה לבנות. ניתן לבחור גם צבעים בהירים המתאימים לשני המינים ולהוסיף נגיעות צבע שיוסיפו עניין וצבעוניות. על המיטות ניתן לפזר כריות עם הדפסים שונים ובצבעים מגוונים. במידה ויש נושא לחדר כמו: פיות ולבבות לבנות, ים, מלחים וספורט לבנים, הרי שייבחרו כיסויי כריות ומיטות ברוח הנושא. העיצוב יהיה פרגמאטי אבל גם נאה וכל חדר יתוכנן עם מקום רב במרכזו לצורך תנועה, משחקים, רביצה על שטיח, ישיבה על פוף וכדומה. מומלץ להזמין עיצוב ממעצבת בעלת מוניטין אשר יודעת להקשיב לצרכי הילד וההורים גם יחד וליצור חדר הרמוני נאה לעין.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן