מיטות תינוק מיוחדות

מיטות מיוחדות לבנים
מיטה לחדר ילדים
נובמבר 19, 2018
חדר נערים מפואר
מיטת נוער מעץ מלא
נובמבר 19, 2018
חדר נערות מפואר

חדר נערות מפואר

מיטות תינוקות אמורות להיות בטיחותיות, נוחות ופונקציונאליות. ההורים חייבים שתהיה להם גישה נוחה אליהם. יש צורך להרים את התינוקות מהמיטות לצורך הנקה, החלפת  טיטולים ועוד. כך, שהכול חייב להיעשות בצורה חלקה ככל האפשר. מיטות בטיחותיות משמעותן: יציבות, מעקות בטיחות עם מרווחים צרים למניעת הכנסת ראש. כמו כן, יש צורך בשימוש בחומרי הדבקה ובצבעים  שאינם רעילים. הגימור והליטוש חייבים להיות אחידים לחלוטין למניעת פציעות ושריטות. חדרי תינוקות אמורים להיות מעוצבים ונוחים לאמא ולתינוק.

חדר תינוקות מהודר

בכל האלמנטים הללו גם יחד, ובאחרים נוספים, מתחשבת מעצבת מיטות תינוק מיוחדות. היא, כמובן, תשים דגש על עיצוב מיוחד, נאה ומדויק אשר יהיה חלק בלתי נפרד מחדר תינוקות מעוצב ומוקפד. היא יכולה לבחור בין עיצוב בקווים ישרים, מעוגלים מסוגננים ועוד. לצד המיטות תהיינה שידות החתלה שנועדו לטיפולים ולאחסון. רהיט הכרחי נוסף הינו ארון גדול אשר בו יניחו ביגוד, צעצועים ומשחקים ופריטים נדרשים נוספים. את כל הרהיטים הללו ישלימו שטיחים, וילונות, תמונות וחפצי נוי אשר יוסיפו אינטימיות.

מיטות תינוק מיוחדות מיוצרות, לרוב, מעץ מלא. יש עצי אורן, אלון, מהגוני, טיק בורמזי ועוד. הטיק הבורמזי הינו בין היקרים ביותר והורים המוכנים להשקיע יבחרו בו. הוא עמיד מאוד ונחשב ליוקרתי. עץ מלא הינו מסיבי, והמיטה תהיה חזקה ויציבה. בגלל הצפיפות שבו יהיה העץ כבד, ולכן, יש צורך להתאים גלגלים מסיביים ועמידים. עיצוב מיטה כזאת דורש שעות עבודה רבות והייצור המוקפד נעשה תוך כדי בקרת איכות מחמירה. תהיה הקפדה על גימור מושלם ועל הרכבה מדויקת. כל אלו מחייבים השקעה עצומה בשעות עבודה, בחומר ועוד, ומשום כך, עלות מיטה מיוחדת גבוהה ביחס למיטות תינוק קונבנציונאליות המצויות בשוק. המעצבת תשקיע רבות גם בייעוץ לגבי כיסויי וכלי מיטה צבעוניים שיוסיפו צבעוניות וחיוניות לחדר.  חגית סער מתמחה בעיצוב חדרי תינוקות לבנות ולבנים ותיתן לכם מענה על כל דרישה ובקשה ברמה הגבוהה ביותר.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן