מיטות תינוק מעוצבות

מיטות חדרי ילדים
מאי 23, 2020
עיצוב חדר ילדים קטן
מאי 23, 2020

חדרי תינוקות רכים הם מהחדרים האינטימיים ביותר בבית. הדבר נובע, בין היתר, מהרצון לשדר לתינוק בטחון ורוגע. התינוק שוכב שעת ארוכות במיטתו כאשר הוא שרוי בתנומה, ומטבע הדברים, המיטה מהווה את מרכז עולמו בחודשים הראשונים לחייו ואף לאחר מכן. המיטה היא הרהיט שאליו מגיעים בתדירות גבוהה האם המניקה או האב המטפל. הורים רבים רוצים מיטה מעוצבת ונאה שתהיה פונקציונאלית ונוחה לתינוק ולהורים גם יחד ותתרום להרמוניה הכללית והנעימה שבחדר.

מיטות תינוק מעוצבות אמורות להיות גם בטוחות. משמעות הדבר יצירת מרווחים נכונים ותקניים של סורגים שימנעו הכנסת ראש ביניהם וחלילה, לחנק. המזרון אמור להיות רך וקשיח במידה שניתן למתוח עליו היטב סדין ללא חשש לקימוטים העלולים להיות מסוכנים. הגישה של ההורים למיטה אמורה להיות נוחה. כך, שניתן יהיה להרים ולהוריד את מעקה הביטחון בקלות וללא מאמץ רב.  במקרים רבים, יש צורך לחשוב על פתרונות להנחת כילה נגד יתושים, מוביילים ועוד. חדר ילדים קטן ניתן לעיצוב מיוחד ע"פ רצונכם.

 

עיצוב של מיטת תינוק יוקרתית ומושקעת יותאם לקו העיצוב הכללי של החדר. היא תיוצר מעץ מלא. ניתן לבחור עץ אורן, אלון, בוק  ואפילו טיק בורמזי שנחשב לאחד מהמשובחים והיקרים ביותר הקיימים בעולם. שימוש בעץ מלא מוסיף רבות. הוא מסיבי וחזק, אינו מעובד בצורה אינטנסיבית ואין בו חומרים מסכני בריאות, הוא צבוע בצבע מאושר לשימוש. בנוסף, הוא טבעי ומשדר חום. ניתן למצוא מיטות המעוצבות בקווים ישרים או מעוגלים, עם פיתוחים שונים, מיטות בסגנון וינטאג', כפרי, אירופאי ועוד. ניתן לבחור את צבע המיטה על פי מין הילד וטעמם של ההורים. לצד המיטה יש צורך בשידת החתלה נוחה בכורסה לאם המניקה, בארון מתאים ועוד אשר ישלימו מערכת ריהוט מושלמת לחדר תינוקות.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן