מיטת ילדים גבוהה

מיטות עץ מלא לילדים
יולי 2, 2020
מיטות מיוחדות לבנים
מיטת ילדים עץ
יולי 2, 2020

כל חדר ילדים יש לרהט במבחר רהיטים נדרשים. יש צורך, כמובן, במיטה, שולחן וכסא, ארון, מדפים, שידות, מתקני אחסון וכדומה. בחירת הריהוט נעשית על פי גודל החלל הפנימי וצורתו, ועוד. חדר ילדים סטנדארטי הינו במידות של 12 מ"ר. בחדרים קטנים  יותר יש צורך למצוא פתרונות יצירתיים לריהוט הגדול ותופס הנפח, ובכלל זה, המיטה והשולחן. הרצון הוא להכניס את כל הפריטים להם נזקקים, ובנוסף, להשאיר מקום מרווח במרכז החדר לצורך תנועה, מעבר ועוד. האם כבר חשבתם על הארונות בחדר הילדים?

פתרון יצירתי אחד הינו לבחור במיטה גבוהה אשר תוצב מעל השולחן. אל המיטה  ניתן לעלות בסולם אשר ממוקם בצד אחד. השולחן שיהיה מתחת יהיה בגובה  מתאים ויותאם לסביבת עבודת מחשב. כמובן, שתותאם לו תאורה  מתאימה וכסא נוח בגובה נכון. המיטה העליונה  תגיע עם מזרן מתאים, ועם מעקה בטיחות חזק למנוע נפילה כואבת מגובה. ילדים רבים אוהבים לישון בגובה ומיטה כזאת בהחלט עונה על ציפיותיהם.

מיטת ילדים גבוהה אחרת היא מיטת קומותיים אשר מתאימה לחדרים שבהם גרים שני ילדים. מקרים נוספים בהם מתקינים מיטות כאלו הם כאשר הילד אוהב לארח חברים לשנת לילה ומיטה גבוהה כזאת מספקת פתרון מעולה. ניתן לעלות אליה בסולם אבל ניתן גם להתקין בצד השני מגלשה אשר תאפשר גלישה שובבה ממנה. ניתן למצוא מיטות בקווי עיצוב מגוונים וביניהם: סגנון כפרי, וינטאג' ועוד. ניתן לעצבם בקווים ישרים ו/או עגולים עם פיתוחים שונים לדקורציה. מיטות גבוהות הן מיטות מגניבות לילדים.

בחירת הצבעים תיעשה על פי מין הילד. לבנים יתאימו צבעי כחול וירוק, ולבנות צבעי אדום, ורוד, סגול וכדומה. ניתן לבחור צבעים המתאימים לשני המינים ולהוסיף נגיעות צבע להגברת הייחוד והעניין. מומלץ לקבל שירות ממעצבת בעלת מוניטין אשר תספק פתרונות יצירתיים לשינה נוחה.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן