מיטת ילדים מעוצבת

חדרי בנים מעוצבים
פרטי עיצוב לחדר ילדים
אוקטובר 29, 2018
ארון בגדים לילדים
נובמבר 18, 2018

הורים רבים מעוניינים להעניק לילדיהם את המיטב והדבר מתבטא, בין היתר, בעיצוב חדריהם. בכל חדר ילדים יש מספר רהיטים הכרחיים. אחד מהם הינה המיטה שבה מעביר הילד שעות רבות של שינה. מיטת ילדים מעוצבת ונאה תתרום רבות למראה החם, האינטימי והמזמין של החדר. לרוב, היא תהיה חלק מעיצוב כולל שתוכנן בטוב טעם ויכלול אלמנטים נוספים דוגמת: ריהוט נוסף, שטיחים, וילונות, חפצי נוי, תמונות ועוד. המטרה היא ליצור חדר הרמוני שבה למיטה יש נוכחות חשובה.

עיצוב פנים חדרי ילדים

מיטת ילדים חייבת להיות פונקציונאלית, בטוחה ונוחה. ניתן לשלב את האלמנטים הללו ואחרים נוספים יחד עם עיצוב נאה ומיוחד. כאשר מדברים על נוחות מתכוונים למזרון שיקלוט היטב את גוף הילד ויאפשר לו שינה עמוקה וכדומה. בטיחות כוללת בסיס מסיבי ומרווח נכון בין סורגי המיטה למניעת הכנסת ראש שעלולה לגרום, חלילה, למחנק. כמו כן, מדובר על חומרי הדבקה וצבעים בטוחים ומאושרים לשימוש למניעת הרעלה, על מעקות ומשטחים חלקים למניעת פציעות ושריטות  ועוד. מיטה פונקציונאלית הינה מיטה שיש גישה נוחה אליה, שניתן לטפס עליה בקלות, או להניח את הילד בה ללא מאמץ וכדומה. ניתן לעצב מיטת נסיכה לילדה אך עדיין לדאוג שתהיה נוחה.

מיטות ילדים מתוכננות לילדים מגיל אפס (כמו מיטת תינוק בחדרי תינוקות) ועד לגילאי ההתבגרות. לכל שכבת גיל יש לתכנן מיטה אחרת. כמובן, שמיטות אלו מיועדות לבני שני המינים, והשוני ביניהם יהיה בעיצוב, בצבעים ובאלמנטים אחרים. העץ לסוגיו הינו החומר העיקרי ממנו מייצרים מיטות. קיימים סוגי עצים שונים וביניהם יקרים מאוד דוגמת הטיק הבורמזי. מיטת ילדים מעוצבת תיוצר, במרבית המקרים, מעץ מלא אשר הינו מסיבי  מאוד, חזק ועמיד מאוד בפני בלאי. היא תיוצר תוך כדי הקפדה על גימור מושלם. היא תובל ותורכב בבית המזמין על ידי נגרים מומחים. העלויות הכרוכות ברכישת מיטה כזאת גבוהים ביחס למיטות סטנדארטיות המוצעות בשוק.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן