מיטת ילדים גבוהה
יולי 2, 2020
רהיטי ילדים עץ מלא
יולי 2, 2020
מיטות מיוחדות לבנים

מיטות מיוחדות לבנים

המיטה הינה פריט ריהוט חשוב בעל נוכחות ונפח. משום כך, יש לתכנן היטב את מיקומה. בחדר בעל מימדים גדולים אין בעיית מקום וניתן לעצב מיטה רחבה, יחסית, אשר תאפשר שינה נוחה לילד אחד לפחות, במקרים רבים תהיה מיטה נוספת מתחת על מנת שיהיה ניתן לפתוח אותה ולארח חברים לשנת לילה משותפת. מיטת ילדים עץ היא אחת המיטות הפופולאריות בזכות היות העץ חומר טבעי ובעל מראה רענן. ניתן לייצר מיטות אלו מאלון, אורן, בוק, טיק בורמזי הנחשב ליקר מאוד ועוד.

קיימים סגנונות עיצוב שונים וביניהם: סגנון כפרי, וינטאג'  ועוד. מיטות אחרות מגיעות בקווים ישרים או מעוגלים שניתן להוסיף להם פיתוחים ועיטורים שונים המוסיפים עניין וייחוד רב. בחירת הצבעים תיעשה על פי מין הילד. לבנים, צבעי כחול וירוק לגוניהם יתאימו רבות, ולבנות, ורוד, אדום בהיר וכדומה. כמובן שקיימים צבעים ניטראליים המתאימים לשני בני המינים. תמיד אפשר לבחור צבע אחד עם תוספות נגיעות צבע אחר. מעצבת חדרי ילדים תקפיד על קו עיצוב אחיד לגבי כל הרהיטים הנדרשים, ובכלל זה, השולחנות והכיסאות, הארונות, השידות ועוד. מיטות עץ משלימות את עיצוב חדרי הילדים.

ניתן למצוא מבחר מיטות ילדים מעץ. חלקן מוגבהות שניתן לעלות אליהן עם סולם. בקטגוריה זאת נכללות מיטות קומותיים מיטות המותקנות מעל שולחנות כתיבה ועוד. לכל מיטת ילדים עץ ניתן להוסיף אלמנטים שונים. יש מעקות בטיחות, יש מיטות עם גב  עליו ניתן להישען לצורך קריאת ספר ועוד. כמובן, שיש צורך למצוא פתרונות אחסון למצעים. לטובת העניין ניתן לייצר ארגז מצעים מתחת למיטה, לתכנן מקום בארון הראשי או באורן משני, בקופסאות אחסון עץ וכדומה. להשלמת מראה החדר מוסיפים פריטי טקסטיל דוגמת שטיחים, וילונות, כלי וכיסויי מיטה ,כריות צבעוניות, וכן, אביזרי נוי ועוד. כל אלו יקנו מראה הרמוני נהדר.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן