מיטת נוער מעץ מלא

חדר נערות מפואר
מיטות תינוק מיוחדות
נובמבר 19, 2018
מיטות מיוחדות לבנים
עיצוב חדר לתאומים בן ובת
נובמבר 19, 2018
חדר נערים מפואר

חדר נערים מפואר

מיטות נוער עשויות מעץ לסוגיו. הפשוטות, הזולות והפופולאריות ביותר עשויות בעיקר מסיבית וסנדוויץ' שהם שאריות מעצים שעברו תהליך דחיסה, ייבוש והדבקה ועוד. לעומתם, מבחינים במיטות נוער העשויות עץ מלא שצפיפות החומר בו גבוהה מאוד. העץ עובר תהליך עיבוד מינימאלי והוא בעל מראה טבעי. הוא חזק מאוד וכל רהיט העשוי ממנו יהיה יציב ומסיבי ועם בלאי מופחת לאורך זמן. מעצבות ריהוט מוכשרות מתמחות בעיצוב רהיטים לחדרי ילדים ובהם: מיטות, שולחנות, ארונות, טואלטים, שידות ועוד.

מיטות מיוחדות לבנים

מיטת נוער מעץ מלא תתואם בצורה מושלמת לבעליה. מעצבת תעצב אותה בהתאמה לפרטים טכניים קיימים דוגמת גודל חלל החדר וצורתו. בנוסף, היא תיקח לתשומת ליבה אלמנטים כמו: טעם הילד, צרכיו, רצונותיו, אהבותיו ועוד. ניתן לעצב מיטות בקווים נקיים וישרים או מעוגלים, מסוגננים ומעוטרים ועוד. גב המיטה וגב הרגליים יהיו בעל מראה ייחודי ויוסיף עומק. ניתן לעצב מיטה עם מיטת אירוח נשלפת ו/או מגירות אחסון למצעים ועוד. יש לקחת בחשבון שהזמנה של מיטה כזאת כרוכה בהוצאה נכבדה.

עיצוב חדרי נערות ונערים וגם של ילדים דורש יחס מיוחד כמו שרק חגית סער יודעת לתת. לצד המיטה ניתן לבחור בקומודות מתאימות עם מגירות לאחסון חפצים. מיטה חייבת להיות נוחה. ולכן, יש צורך לבחור במזרון מתאים אשר יהיה נעים לשכב עליו וליהנות משינה עמוקה. בטיחות המיטה חשובה, ומשום כך, יש שמוסיפים, מעקה נשלף למניעת נפילה בלילה. בנוסף, יש צורך בבחירת סוגי חומרים וצבעים בלתי רעילים ועוד. עץ מלא הופך כל מיטת נוער לכבדה, ומשום כך, יש לתכנן היטב את הרגליים על מנת להקנות יציבות. את המיטה ישלימו ארונות, שולחנות, טואלטים ורהיטים נוספים שקו העצוב שלהם והחומרים מהם הם מיוצרים יהיו זהים. מיטת נוער מעץ מלא תהיה אחד מהעוגנים של כל חדר והנוכחות שלה תתרום רבות למראה החדר ולאווירה בו. ניתן להשיג מיטה מעץ מלא גם לחדרי תינוקות.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן