מיטת קומותיים לילדים עם מגלשה

חדרי בנים מעוצבים
מיטה משולבת עם שולחן
מרץ 3, 2019
חדרי בנים מעוצבים
מיטה וחצי לילדים
מרץ 3, 2019
מיטות מיוחדות לבנים

מיטות מיוחדות לבנים

בחדרי ילדים קטני מידות יש צורך למצוא פתרונות יצירתיים אשר יגרמו לכך שהחדר יכיל את כל הפונקציות הנדרשות ועדיין יישאר בו מרחב פנימי רב. עיקר ההתמודדות היא עם הרהיטים שהינם תופסי נפח רב. מביניהם, המיטות הן אלו הגדולות יותר ולחדר המיועד לשני ילדים יש צורך בשתי מיטות. אחד הפתרונות הטובים הוא מיטת קומותיים כאשר אל העליונה עולים באמצעות סולם או מדרגות בנויות ויציבות. כך, חוסכים שטח ניכר בחדר אותו ניתן לנצל למטרות אחרות.

מיטות ילדים קטנים

היות ובסך הכול מדובר על חדרי ילדים עליזים וקופצניים הרי שניתן לשוות ולהוסיף לרהיט הזה של מיטות קומותיים מימד של משחק ושובבות. ניתן להשיג זאת על ידי בניית מגלשה מהמיטה העליונה. כך, יוכל הילד הישן למעלה לגלוש להנאתו אל הרצפה. מעצבת יצירתית תעצב את המיטה בדרכה המיוחדת. בצד אחד של המיטה יותקן הסולם ובצידה האחר המגלשה. ניתן לבחור את שני האלמנטים הללו בצבע זהה או לבחור שני צבעים עליזים אשר מוסיפים עניין וחיות לרהיט. אם אתם מחפשים מיטות לבנות מעוצבות ושיהיו גם קומותיםם, פנו למעצבת המנוסה חגית סער.

מיטת קומותיים לילדים עם מגלשה ניתן לייצר מסוגי עץ שונים כאשר זאת העשויה מעץ מלא היא היוקרתית יותר, ומשום כך, מחירה גבוה, יחסית, לאלו העשויות מעץ מעובד. בפינה אחרת של החדר יעמוד שולחן הכתיבה ובמקום אחר הארון אשר בו ניתן גם להכניס את כלי המיטה. מעצבת רהיטי/חדרי ילדים תעצב את החדר על פי נושא או קו אחיד. הרהיטים ישולבו היטב עם פריטים נוספים שבו תוך יצירת הרמוניה נהדרת וחיונית המאפיינת חדרי ילדים. הצבעים שייבחרו יתאימו למין הילד, והפריטים המשלימים יהיו אופייניים לגיל, למין הילד ועוד. מומלץ לשכור שירותי עיצוב וייצור רהיטים ממעצבת בעלת מוניטין אשר ברשותה ידע וניסיון מצטברים בעיצוב ריהוט ילדים בגילאים שונים. לא משנה איזה מיטות מיוחדות תרצו, המעצבת שלנו תדע להכין הכל בהתאם לרצונותיכם.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן