סידור חדר ילדים משותף

איך לעצב חדר ילדים?
אפריל 28, 2020
מיטות לבנות מעוצבות
ארון כוורת לחדרי ילדים
אפריל 28, 2020

ילדים באופיים הם תזזיתיים וחסרי מנוחה. הדבר משפיע על כל ההתנהלות שלהם, ובין היתר, על מראה החדר הפרטי שלהם. תכנון כל חדר ילדים לוקח בחשבון אלמנטים אלו ואחרים נוספים. יש צורך לקחת בחשבון, מקומות אחסון רבים ושונים על מנת למנוע פיזור חפצים בכל רחבי החדר. בנוסף, יש צורך, כמובן, ליצור במרכז החדר חלל רחב על מנת שיהיה ניתן לנוע בו בחופשיות, לנצלו לישיבה, למשחקים ועוד. סידור חדר ילדים, אם כך, הוא אתגר לא פשוט ומעצבת יצירתית חייבת להשקיע מחשבה רבה בתכנון מוקפד שאף ייצור הרמוניה נכונה. עיצוב חדרים לילדים זו ההתמחות של המעצבת חגית סער.

עיצוב פנים חדרי ילדים

סידור חדר ילדים חייב להתחשב בצרכיהם וטעמם של בעלי החדר. יש צורך ללמוד על אופיים, להכיר את תחביביהם והעדפותיהם וכדומה על מנת לבחור את העיצוב הנכון והפריטים המשלימים. בכל חדר ילדים יש צורך להכניס רהיטים נדרשים שונים: מיטה וחצי נדרשת לצורך אירוח חברים לשינה. בשולחן המותאם לסביבת מחשב עושים שימוש כמעט מדי יום להכנת שיעורים ועוד. ארונות בגדים, ארונות כוורות, ארגוניות ומתקני אחסון אחרים יקלטו את כל תכולת החדר ועוד. את כל אלו יש לסדר בצורה נכונה. המיטה עם גבה לקיר, ולרוב, במרכז החדר או לאורך הקיר. השולחן בצד אחר של החדר, ולרוב, מתחת לחלון. הארונות ומתקני האחסון בעיקר לאורך הקירות השונים.

פריטי טקסטיל שונים מוספים צבע ואווירה ואף משמשים לצרכים שונים. על שטיח במרכז החדר ניתן לשבת או לרבוץ. הוילונות מספקים הצללה מהשמש ועוד. על המיטה ניתן להניח כיסויים נאים וכן הלאה. ניתן לבחור מוצרי טקסטיל צבעוניים ולהחליפם מדי פעם לגיוון. פריטים נוספים הם גופי תאורה, מראות, פופים, פריטי נוי, קולבים, ארגוניות, תמונות ופוסטרים ועוד. יש פריטים אותם מציבים בנקודות שונות של החדר, יש שתולים על הקירות, משלשלים מהתקרות וכדומה. חדר מסודר יהיה נעים לשהייה.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן