סידור חדר ילדים

חדרי ילדים יקרים
ספרייה לחדר ילדים
מרץ 3, 2019
חדרי בנים מעוצבים
מיטה משולבת עם שולחן
מרץ 3, 2019

אחת הבעיות איתה מתמודדים הורים היא נושא הסדר בחדר ילדים. כל הורים, ויהיו הנחושים ביותר, יתקשו לדרוש מילדיהם שהחדר יהיה מסודר כל העת. הם יכולים להקל על ילדיהם וליצור תנאים מתאימים המאפשרים לילדיהם אחסון חפצים בארונות, בשידות כוורות, בקופסאות וארגזים, על קולבים עומדים או תלויים על קירות ו/או דפנות ארונות וכדומה. מעצבת המתכננת חדר ילדים לוקחת לתשומת ליבה נושא זה ותכננן פתרונות מתאימים ופונקציונאליים ויחד עם זה, נאים למראה. בין אם את מעוניינים בחדרי ילדים יוקרתיים או מעוצבים אתם צריכים משהו שינחה אתכם בסידור החדר.

רהיטי עץ נועדו, בין היתר לאחסון. הם אידיאליים למטרות אלו בגלל חוזקם, המראה הנאה שלהם והיכולת ליצרם באופן שיהיו יציבים ועמידים. ניתן לתכנן ארונות אשר חלוקת החללים שלהם תאפשר אחסון כלי מיטה, פריטים קטנים, מיני מלבושים, תכשיטים ואקססוריז, נעליים וכדומה. בכל ארון תהיינה מגירות, יהיו חללים לתליית בגדים וכדומה. ניתן לתכנן את הארון כאשר חלקו יגיע עם דלתות כנף או הזזה וחלקו האחר יהיה פתוח ונגיש. את הארון ממקמים בצמוד לאחד הקירות במרכז הקיר או צמוד לפינה. המעצבת חגית סער יכולה לתת לכם שלל רעיונות לעיצוב חדר ילדים.

בשידות ניתן לאחסן סוגי פריטים רבים. יש שידות צמודות למיטה, אחרות מתחת לשולחנות הכתיבה ועוד. יש בעלות שתיים ושלוש מגירות, ואחרות, עם חלל פתוח נוסף. ארגזים, קופסאות אחסון, כוורות ועוד יכולים להיות מיוצרים מעץ, אבל גם מתכת, פלסטיק איכותי וכדומה. קולבים ניתן לתלות על הקיר, יש אחרים אותן ניתן להבריג על דופן ארון, ניתן לתלות ארגוניות מעוצבות לאחסון פריטים קטנים שאותם צריך בהישג יד כל העת ועוד. סידור חדר ילדים יהיה יעיל יותר עם כל הפתרונות המוצעים הללו ואחרים נוספים. האתגר העומד בפני מעצבת הוא למצוא את הפתרונות המתאימים ביותר לאופי הילד, למינו, לגילו, וכמובן לטעמו ולצרכיו. מעצבת בעלת ניסיון תיצור חדר ילדים צבעוני ומעניין שיהיו בו פתרונות אחסון מעולים.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן