ספרייה לחדר ילדים

רהיטים לתינוקות
יוני 23, 2019
עיצוב חדרי ילדים תמונות
אפריל 23, 2020

חדרי ילדים אמורים להיות מותאמים לפעילותם. עיצובם חייב להיעשות עם תכנון מסודר אשר יביא בחשבון פרקטיות לצד מראה נאה היוצר הרמוניה ואווירה נעימה. הפריטים הדומיננטיים ביותר הם הרהיטים למיניהם ובהם ניתן לכלול מיטות, שולחנות וכיסאות, שידות, ספריות, מדפים ועוד. ספרייה לחדר ילדים תוסיף רבות, ובמקרים רבים, תספק את הערך המוסף לחדר שניתן לשלב בו שעות למשחקים ופעילויות שובבות אחרות, וכן, שעות אחרות שנועדו לקריאת ספרים מהנים ביחידות ובהנאה.

ספריות מייצרים מעץ לסוגיו. כאשר המושקעות והאיכותיות ביותר עשויות מעץ מלא הנחשב לחזק ועמיד. מבחינים בסוגי עץ שונים דוגמת: אלון, אורן, בוק, טיק בורמזי שנחשב לאחד היוקרתיים ביותר שניתן למצוא ועוד. ספרייה לחדר ילדים העשויה מעץ מלא תהיה יציבה וחזקה ועם בלאי מופחת. עץ מלא הינו מסיבי ואינו מעובד באינטנסיביות כמו שעושים בסנדוויץ' וסיבית (אשר אף מהם מייצרים רהיטים), ולכן, הוא נאה מאוד, ומחדיר לתוך חדר הילדים את .הטבע על האווירה הנעימה שהוא משרה. חגית סהר מציעה מגוון רחב של רהיטי יוקרה לילדים

 

ניתן למצוא ספריות שונות. יש המחוברות לקירות מעל לשולחן, אחרות מונחות על שידות תומכות ומחוברות לקיר, יש המוצבות על רגליים בצמוד לארון, לשולחן או לצד המיטה. יש ספריות עם מדפים במידות שונות, יש כאלו שמשולבות בהן כוורות שנועדו לאחסון פריטים נוספים לספרים ועוד. לרוב, הספריות הן בקווי עיצוב ישרים אבל ניתן להוסיף להן אלמנטים שיעשירו את המראה שלהן. היות וכל ספריה איננה רהיט העומד בפני עצמו אלא מהווה חלק מתוך מערכת ריהוט מקיפה, הרי שהיא תותאם בעיצובה ליתר הריהוט, ובמיוחד, לאלו הדומיננטיים שבחדר. הדבר אומר: צבע, סגנון, סוג עץ ואלמנטים אחרים מתאימים. מומלץ לכל מי  שמעוניין בעיצוב חדר מושלם על כל היבטיו לחדר ילדים לפנות למעצבת בעלת מוניטין בתחום. האם מיטת נסיכות לבנות יכולה לעניין אותכם? צרו קשר עם חגית סער.

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן