ספרייה לחדר ילדים

חדר נערים מפואר
עיצוב חדר משחקים
מרץ 3, 2019
סידור חדר ילדים
מרץ 3, 2019
חדרי ילדים יקרים

חדרי ילדים יקרים

חדר ילדים פונקציונאלי צריך להיות מותאם למגוון פעילויות המאפיינות את עולמם. כל ילד מגיע לחדרו לצורך שינה ומנוחה, להכנת שיעורי בית, לקריאה, למשחק, לאירוח חברים וכיוצא בזה. בכל חדר אמורים להיות פתרונות לאחסון פריטים שונים, ובין היתר, מדפים להנחת ספרים. מעצבת בעלת ניסיון תתכנן ספרייה לחדר ילדים אשר תהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכללי. גודל הספרייה, מיקומה וסגנון העיצוב שלה ייקבעו על פי פרמטרים שונים בהם: אופי הילד, צרכיו וטעמו, גודל החדר וצורתו, וכן, הריהוט והפריטים הנוספים אשר יש להוסיף בו. ספריה, כמו פריטים משלימים לחדרי ילדים אחרים, היא יכולה להיות פיט עיצובי יפה במיוחד.

חדרי ילדים מעוצבים מעץ מלא

אפשרויות העיצוב של הספריות מגוונות מאוד. כמו כן, ניתן למקם אותן במקומות שונים בחדר כולל בפינותיו, ובכל מקום כזה הן תיראנה טוב ותוספנה למראהו. ספרייה מעל שולחן עבודה וכתיבה תימצא במקום הטבעי ביותר, אבל גם ספרייה העומדת בפינת החדר על רגליים יציבות או מוצבת ישירות על הרצפה תיראה טוב. גם שידה התלויה בגובה על אחד הקירות תעשה את הרושם הדרוש. אפשרויות המשחק והעיצוב של המעצבת רבות מאוד. וכך, ניתן למצוא ספריות במידות שונות, מרובעות ומלבניות בצבעים מגוונים.

מרבית הספריות מיוצרות מעץ לסוגיו. היקרות והיוקרתיות ביותר מעץ מסיבי מלא והאחרות מעץ מעובד. ניתן לעצב את העץ בקלות וכך, ליצור חללים בעומקים ובמידות מגוונים. יש קטנים המותאמים לספרים קטנים, ואחרים מרווחים לספרים עבי כרס, לפריטי נוי שנועדו לקישוט, לבובות צמר, לקופסאות שנועדו לפריטים ו/או תכשיטים, למשחקי קופסא ולמשחקים אחרים ולמטרות אחרות. את הספריות נהוג לעצב בקווים נקיים מודרניים, אבל בהחלט, ניתן לבחור בסגנונות שונים בהתאם לבקשות הלקוחות. ספרייה לחדר ילדים תוסיף עניין לכל חדר וניתן להניח עליה ספרים אשר יהיו בשימוש כל העת. מומלץ לפנות  למעצבת בעלת מוניטין. היא תדע למצוא את הפתרונות המתאימים למיקום הספרים.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן